Reklama
Reklama

Dramatyczne wyznanie żony Biebera. 25-latka przeszła udar i operację serca!

Hailey Bieber (25 l.) przekazała fanom dramatyczne wieści. Okazało się, że jej stan zdrowia w ostatnim czasie mocno się pogorszył. Przez problemy gwiazdka i żona muzyka, Justina Biebera (28 l.), musiała przejść poważną operację serca! Co tak naprawdę stało się celebrytce?

Hailey Bieber nie ma ostatnio łatwego czasu. Nie dość, że jej wujek, Alec Baldwinśmiertelnie postrzelił kobietę na planie filmu "Rust", to sama podupadła na zdrowiu. Już jakiś czas temu pisaliśmy, że żona idola nastolatek, Justina Biebera (posłuchaj), ma problemy zdrowotne. Na początku marca modelka została przewieziona do szpitala, po tym jak nie mogła chodzić i nagle zasłabła.

Reklama

Okazało się, że 25-latka miała problemy zdrowotne i przeszła mikro udar! Teraz wyszło na jaw, co tak naprawdę było kobiecie!

Hailey Bieber przeszła mini udar i operację serca. Co jej jest?

Hailey Bieber miesiąc temu trafiła do szpitala z objawami neurologicznymi "charakterystycznymi dla osób w podeszłym wieku". Influencerka i jej mąż na początku nie chcieli komentować sprawy, ale teraz modelka odniosła się do wydarzeń z marca. Na YouTube opublikowała obszerny filmik, w którym wytłumaczyła, co się stało i jaki jest stan jej zdrowia.

Bieber podkreśliła, że faktycznie przeszła mikro udar. Celebrytka wyznała, że lekarze tak naprawdę nie wiedzieli, co jej jest. Medycy mieli poważny problem, aby wystawić poprawną diagnozę. Ostatecznie badania wykazały, że żona muzyka cierpi na PFO, czyli przetrwały otwór owalny.

Powodem udaru, którego doznała w marcu, był zakrzep, spowodował on u niej TIA, czyli przemijający atak niedokrwienny. W tym przypadku dopływ krwi do mózgu ulega zablokowaniu.

Modelka potrzebowała pilnej operacji serca, która uratowała jej życie. Celebrytka podkreśliła, że cała sytuacja była "przerażająca". 

Na opublikowanym filmiku widzimy również zdjęcia 25-latki ze szpitala. O polepszenie się jej stanu zdrowia modlił się sam Justin, który podczas jednego z koncertu zaapelował do fanów i przyznał, że jego żona "jest pod opieką Boga".

Hailey Bieber: wiek, kariera, rodzina, Instagram

Hailey Bieber urodziła się 22 listopada 1996 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest córką aktora Stephen'a Baldwina, brata Aleca Baldwina, i projektantki grafiki, Kenny Baldwin. 

Od 2014 roku próbuje swoich sił w modelingu. Jest również znaną influencerką, a jej konto na Instagramie śledzi już ponad 43,5 mln osób.

W 2018 roku wyszła za mąż za Justina Biebera. 

Zobaczcie również:

Korwin o Siekluckiej: "Idiotka, nie myśli. Dialogi na poziomie 5 klasy"

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone kleją się do siebie na afterparty

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hailey Bieber | Justin Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy