Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Wieniawa wygląda jak Ania Lewandowska?

Julia Wieniawa (19 l.) ostatnio bardzo chętnie bywa na branżowych imprezach i pozuje na ściankach do zdjęć. Niedawno pojawiła się na jednej z nich w stylizacji mocno inspirowanej sukienką Ani Lewandowskiej!

Młodziutka Aktorka niestety nie zaistniała w show-biznesie dzięki swojemu talentowi aktorskiemu, który możemy zobaczyć na razie tylko w serialach "Rodzinka.pl" i "Na Wspólnej". Zainteresowanie mediów zawdzięcza związkowi z Antonim Królikowskim (28 l.).

Reklama

Odkąd para jest razem, Julka bardzo chętnie pojawia się na imprezach. Widać, że przebywanie wśród kamer i obiektywów aparatów fotograficznych, nie sprawia jej problemów, wręcz przeciwnie, Wieniawa czuje się doskonale w takich sytuacjach.

Ostatnio pojawiła się, co prawda bez Antoniego, na premierze autorskiej kolekcji kosmetyków do makijażu Macademian Girl. 

Wybrała na tę okazję białą, krótką sukienkę z odważnym wycięciem pod biustem. Do tego dobrała czarne, wiązane szpilki, tworząc tym samym minimalistyczny look. Pochwaliła się swoją stylizacją na Instagramie.

Wówczas jedna z fanek zauważyła pewne podobieństwo Julki do żony Roberta Lewandowskiego.

"Czy tylko mi Julka przypomina Anie Lewandowską?"

Faktycznie, porównując zdjęcia trenerki z 2014 roku, kiedy pojawiła się w białej, minimalistycznej sukience na pokazie "La Manii", można doszukać się podobieństwa między dwiema celebrytkami.

Możliwe że Wieniawa inspirowała się stylem Anny, a biorąc pod uwagę smukłą sylwetkę aktorki, może nawet ćwiczy z Lewandowską! 

Co myślicie o tym porównaniu?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Ania Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama