Reklama
Reklama

Julia Wieniawa świeżo po rozstaniu publikuje kontrowersyjne nagranie. W komentarzach burza

Julia Wieniawa postanowiła pochwalić się w sieci wystrojem jednego z pomieszczeń w swoim apartamencie. Celebrytka jednak nie spodziewała się, że część fanów zarzuci jej próżność i zasypie profil piosenkarki negatywnymi komentarzami.

Julia Wieniawa zakończyła związek z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa przechodzi ostatnio bardzo intensywny okres - zarówno w swoim życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Niedawno celebrytka dołączyła do składu jurorskiego w programie "Mam talent!" i dzięki temu ma okazję spełniać się w zupełnie nowej roli.

Oprócz tego aktorka, piosenkarka i influencerka regularnie bywa na branżowych imprezach, galach i festiwalach.

Reklama

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że jej wieloletni partner podjął decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych na stypendium Lee Strasberga. Dla pary oznaczało to budowanie relacji na odległość.

Chociaż początkowo aktorzy zapewniali, że tęsknota jedynie wzmocni ich uczucie, później okazało się, że celebryci postanowili się rozstać.

Julia Wieniawa nie ukrywała, że przeżywa w związku z tym trudny czas. Internauci starali się ją pocieszyć i zaczęli publikować pod postami celebrytki słowa wsparcia.

Julia Wieniawa pokazała "ścianę chwały"

To jednak nie trwało długo - pod jednym z najnowszych postów 25-letniej gwiazdy znów pojawiło się wiele krytycznych głosów. Wszystko dlatego, że piosenkarka pokazała w mediach społecznościowych ścianę jednego z pokojów w jej mieszkaniu, ozdobioną oprawionymi okładkami magazynów, na których aktorka miała okazję się pojawić.

Niewykluczone, że artystka tym samym chce przypomnieć sobie o swoich osiągnięciach i nieco poprawić sobie humor po trudnym rozstaniu
"Moje małe domowe miejsce pracy gotowe. Wszystko dzięki Mery Piotrowskiej, która pomogła mi posegregować, oddać lub wywalić zbędne rzeczy i z nieużywanego pokoju "technicznego" stworzyć kącik muzyczno-biurowo-pamiątkowy. A moja kolekcja okładek wreszcie wyszła z dna szafy i znalazła swoje miejsce na ścianie. Jak wam się podoba?" - pochwaliła się 25-latka.

Szybko okazało się, że spora część internautów nie podziela jej entuzjazmu. Wielu komentujących zarzuciło influencerce... próżność.

"Samouwielbienie level +1000... Ach ta próżność stworzona przez media" - ocenił jeden z użytkowników Instagrama.

"Ludzka próżność nie ma granic" - dodał kolejny.

Fani stają w obronie Julii Wieniawy

Pod nagraniem ukazującym nowy wystrój pokoju Julii Wieniawy pojawiły się jednak także pozytywne komentarze.

"Jakbym była na tylu okładkach, to też bym sobie je zawiesiła na ścianie. Nie ma nic złego w byciu dumnym ze swoich osiągnięć" - można przeczytać.

"Ciężka praca popłaca, a ten efekt końcowy jest świetnym tego przykładem! Praca w takim miejscu tylko napędza do dalszego działania! Pięknie urządzone, jak całe twoje mieszkanie!" - podsumował jeden z wielbicieli.

Zobacz też:

To już oficjalnie koniec. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parę. "Złamane serce to jedno"

Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Teraz piłkarz znowu ma u niej szanse

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy