Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Wieniawa powiedziała "nie" Baronowi! To samo spotkało Królikowskiego!

Julia Wieniawa (20 l.) po rozstaniu z Antkiem Królikowskim (30 l.) znalazła pocieszenie w ramionach Aleksandra Milwiwa-Barona (35 l.). Choć ich związek kwitnie, to Julia nawet nie chce słyszeć o wspólnym mieszkaniu. Skąd taka stanowczość u aktorki?

Są parą od kilku tygodni i odkąd ujawnili, że są razem, widać, że łączy ich gorące uczucie. Młodziutka gwiazdka długo nie płakała po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, który bardzo przeżył te zmianę w swoim życiu. 

Reklama

Julka odnalazła szczęście u boku starszego od niej o 15 lat muzyka. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, ale jest coś, co może popsuć ich relacje - temat wspólnego zamieszkania. 

"Oni lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność" - tłumaczy mama Wieniawy, która jest jednocześnie jej menedżerką w rozmowie z "Party". 

Przypomnijmy, że podobny problem spotkał celebrytkę, gdy była w związku z Antkiem, któremu ta postawa nie do końca się podobała. Czyżby Baron miał być bardziej wyrozumiały? 

czas pokaże, bo z wolnym czasem może być u pary krucho. Jak dowiedział się dwutygodnik, zakochani nie mają czasu nawet na wakacje. Muzyk właśnie rusza razem z zespołem Afromental w trasę koncertową po Polsce, a Julka niebawem wchodzi jednocześnie na dwa plany filmowe. 

Oby taki napięty plan zajęć nie zaszkodził ich miłości...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Aleksander Milwiw-Baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje