Reklama
Reklama

Julia Wieniawa pokazuje cztero(?)pak na brzuchu: "ale płaski brzunio"

Julia Wieniawa (23 l.) jest obecnie na wakacjach. Okoliczności przyrody sprzyjają odpoczynkowi, leniuchowaniu, a także dobrej zabawie. Na co dzień aktorka i piosenkarka chętnie ćwiczy jogę, uczęszcza na zajęcia taneczne. Pokazuje też na Instagramie, jak wylewa siódme poty na siłowni. Teraz widać tego efekty!

Julia Wieniawa (posłuchaj!) bez swojego chłopaka Nikodema jest na najlepszych wakacjach w życiu. Nie dość, że korzysta z uroków egzotycznej wyspy i wraz ze znajomymi relaksuje się tańcząc na stole, to jeszcze robią sobie tatuaże w brudnej chacie szamanapopija winko na plażyprzeżywa chwile grozy, albo... ćwiczy. 

Reklama

Julia Wieniawa: "odbiła mi znowu palma"

Poranki na wakacjach młoda aktorka wykorzystuje na rozruch i utrzymanie dobrej sylwetki. Jak widać, sposób się sprawdza, ponieważ Julka ma podwyższoną pewność siebie. Możemy wnioskować to po jej wyjątkowo roznegliżowanym zdjęciu. Na pierwszy rzut oka na zdjęciu szczególną uwagę zwraca wyrzeźbiony brzuch Julii. Ćwiczenia dają upragnione efekty!

Julia Wieniawa komplementowana za super figurę

Julia Wieniawa może poszczycić się zdrową, wysportowaną sylwetką. Jednak nie zawsze tak było. Na swoim TikToku aktorka podzieliła się swoją przemianą i powiedziała, że wszystkie jej problemy z przybraniem na wadze były wywołane przez niedoczynność tarczycy i Hashimoto.

"Przez chorobę bardzo długi czas miałam problem ze zrzuceniem swoich kilogramów. Odkąd udało mi się utrzymać sylwetkę, jaką chcę i znalazłam swój sposób na tę chorobę, jestem z siebie dumna" - powiedziała Julia Wieniawa w jednym z wywiadów.

Pod postem na Instagramie Julii @juliawieniawa, można poczytać same pochlebne komentarze, co prawda niezbyt wylewne, ale dziś młodzież lubi posługiwać się emotikonami.

Pierwszy komentarz należy do Nikodema, który ma Instagrama o nazwie @nikodamn. Napisał on krótko: "Kicia" z emotikonką ognia. Sylwetkę aktorki skomentowała też naczelna polska fitnesiara, czyli Deynn. Komplement też brzmiał krótko: "Hooot" również z ogniem.

Randomowi obserwatorzy byli bardziej wylewni: "Ale płaski brzunio. Bali Ci służy", "Kocham Twój dystans do życia i odwagę, aby robić to, co się chce", "prześliczna dziewczyna jak najlepszą modelka". 

Chcielibyście dostać ćwiczenia od Julii Wieniawy?

Zobacz też:

Rihanna w przezroczystej sukni Valentino na oscarowej imprezie Beyoncé i Jaya-Z [ZDJĘCIA]

Fani royalsów na tropie ciąży. Brat księżnej Kate wygadał się

Anna Skura jeździ z psem na skuterze. Fala krytyki w komentarzach!

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy