Reklama
Reklama

Julia Kamińska rzuca aktorstwo? Artystka stawia sprawę jasno

Polacy pokochali ją za rolę w "BrzydUli". Teraz istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Julia Kamińska nie wystąpi już na ekranie. Wszystko przez nową ścieżkę kariery. Aktorka wydała właśnie debiutancki album i zdradziła, czy rzuca aktorstwo.

Julia Kamińska, czyli słynna "BrzydUla"

Julia Kamińska to wszechstronna aktorka, która gra zarówno w teatrze, jak i w kinie i telewizji. Choć ma już na swoim koncie nie jedną dużą rolę filmową, widzowie szczególnie lubią czas, w którym wcielała się w postać nie za ładnej, ale zaradnej asystentki szefa domu mody w serialu TVN "BrzydUla". Seria była tak wielkim sukcesem, że serial powrócił po latach, a Julia Kamińska była znowu na ustach wszystkich. Ciekawe, ile ludzi pamięta, że aktorka nie tylko grała, ale i śpiewała w tej produkcji...

Reklama

Julia Kamińska nie tylko była twarzą serialu "Brzydula", ale i jego głosem. To właśnie ona śpiewa utwór Anny Jantar "Tyle słońca w całym miejscu" w czołówce i napisach końcowych każdego odcinka. Ciepłe przyjęcie jej umiejętności wokalnych sprawiło, że po latach zdecydowała się spróbować swoich sił na rynku muzycznym. Zaniepokoiła tym fanów, którzy pytają, czy rozpoczęcie kariery muzycznej aktorki oznacza, że rzuca aktorstwo. Kamińska postanowiła odpowiedzieć na plotki.

CZYTAJ TEŻ: Manowska na kolacji z rolnikiem. Już tego nie kryje

Julia Kamińska rzuca aktorstwo? Artystka mówi wprost

Julia Kamińska rozpoczęła nowy rozdział w karierze. 11 czerwca br. Aktorka wydała swój debiutancki album. Na krążku pod nazwą "Sublimacja" znajduje się 14 autorskich utworów, które Kamińska kieruje do osób po przejściach, pokazując, że gwiazdy mają takie same problemy, jak ich fani. Płyta cieszy się dobrą opinią, a fani, choć kibicują aktorce, pytają, co dalej z jej karierą aktorską. Kamińska postanowiła odpowiedzieć na to pytanie w rozmowie z "Super Expressem". Okazuje się, że Julia wcale nie zamierza schodzić z planu filmowego i desek teatru. Wciąż będzie pracować w zawodzie, ponieważ daje jej bezpieczeństwo finansowe, ale zostawi też przestrzeń dla muzyki, ponieważ trafia do innych odbiorców. 

"Lubię te projekty na zlecenie, ponieważ one są emocjonalnie mniej obciążające, co bywa bardzo fajne i też dają bezpieczeństwo finansowe. Tutaj na tym projekcie nie zarobiłam jeszcze nic, wręcz przeciwnie, ale zrobiłam to dla siebie. Na pewno będę starała się więcej przestrzeni w swoim życiu zostawiać na tego typu tworzenie - niezależne, bo widzę, że to też uruchamia zupełnie innych ludzi, jeżeli chodzi o odbiorców twórczości, że ta łączność z widzami, widzkami, słuchaczami jest zupełnie inna" - wyznała w "Super Expressie" Julia Kamińska. 

ZOBACZ TEŻ:

Julia Kamińska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Padła jednoznaczna deklaracja

Kamińska mówi o porażce. Wróciła wspomnieniami do rozstania ze starszym partnerem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | BrzydUla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy