Reklama
Reklama

Joanna z "Sanatorium miłości" zaczyna nowy etap życia. Spływają gratulacje

Joanna Dyrkacz, czyli uczestniczka 5. edycji "Sanatorium miłości" właśnie zapowiedziała w mediach społecznościowych nowy etap w swoim życiu! Aktywna i piękna seniorka ma zamiar wykorzystać przestrzeń, by pomagać innym ludziom. 65-letnia seniorka właśnie spełniła kolejne swoje marzenie!

Joanna z "Sanatorium miłości" zaczyna nowy etap życia. Spływają gratulacje

Joanna Dyrkacz jako uczestniczka "Sanatorium miłości" dała się poznać jako otwarta i empatyczna seniorka, która za cel postawiła sobie przełamywanie stereotypów. Uczestniczka 5. edycji show TVP przez 40 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych i pracowała jako modelka. Po latach wróciła do Polski, gdzie mieszkała w oryginalnym apartamencie, który pokazała dla Pomponika. Jak się okazało, miejsce to już opuściła i znalazła nowe, jeszcze doskonalsze!

Reklama

Joanna z "Sanatorium miłości" kupiła ziemie. Będzie inwestycja

Dzisiaj na Facebooku Asia Dyrkacz pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Wygląda na to, że udało jej się znaleźć idealne miejsce w którym po remoncie będzie organizować warsztaty i spotkania. Można wywnioskować, że to kolejne marzenie, które udało się zrealizować rezolutnej seniorce!

"Kochani... kiedy powróciłam do Polski 2 lata temu brałam udział w paru festiwalach rozwojowych. Byłam zachwycona energią i doświadczeniem bycia razem w harmonii i radości. Wtedy narodził się u mnie pomysł kupienia ziemi i stworzenia wioski ekologicznej. Był to długi proces szukania i spotkań z burmistrzami różnych wiosek wraz z przyjaciółmi, którzy mieli podobną wizję i wspierali mnie w tej drodze. Z wielką radością i entuzjazmem dzielę się z wami informacją, że podpisałam kontrakt na 2,5 ha ziemi z gospodarstwem w miejscowości z nazwą  "Przestrzeń" gdzie będziemy tworzyć piękne miejsce i przestrzeń na warsztaty" - napisała szczęśliwa seniorka.

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" zaczyna od nowa. Spływają gratulacje z całej Polski

Pod postem na Facebooku nie zabrakło gratulacji od znajomych, obserwatorów, a także innych uczestników show dla seniorów:

  • "Asiu Kochana. Bardzo się cieszę, że kolejny krok do przodu podjęty do realizacji tego pięknego marzenia"
  • "Brawo Asiu, dopięłaś swego, wymarzone miejsce już jest.... a teraz niechaj się dzieje, pięknie, serdecznie, ciekawie.....powodzenia"
  • "Super pomysł"
  • "Gratulacje kochana"
  • "Wspaniale Asiu! Gratuluje Ci z serca. Wspaniale posunięcie! Ruszajmy w naturę, na wieś, twórzmy piękne przestrzenie"
  • "Jest Przestrzeń do działań, super! Konsekwentnie idziesz do przodu. Asiu, gratuluję i wspieram" - napisała Monika Zajączkowska, uczestniczka 4. edycji "Sanatorium miłości"

Zobacz też:

Joanna Z "Sanatorium miłości" pisze o rozstaniu. Seniorka podjęła decyzję

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium" nie boi się starości. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Joanna z "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Felicjańskiej? Zabrała głos w sprawie!

Andrzej Sikorski i Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" są parą? Rzucił dla niej Monikę?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy