Reklama
Reklama

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium" nie boi się starości. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Joanna Dyrkacz ma 65 lat i robi karierę jako modelka. Uczestniczka piątej edycji "Sanatorium miłości" udowadnia, że wiek nie jest żadną granicą. Co więcej, ostatnio kuracjuszka zamieściła obszerny wpis, w którym przekonuje, że życie po 60. ma wiele zalet.

Joanna Dyrkacz i "Sanatorium miłości"

Joanna Dyrkacz wzięła udział w "Sanatorium miłości 5". Była jedną z tych bohaterek show, która swoją postawą stanowczo zaprzecza stereotypom o seniorach. Po 40. postanowiła zawalczyć o siebie i zaczęła robić karierę w modelingu.

"Wydaje mi się, że w Polsce są dwie grupy seniorek. Pierwsza z nich to kobiety, które całe życie były przede wszystkim żonami i matkami i dziś rzeczywiście spełniają się w roli babci. Ale jest też bardzo dużo kobiet, które po pięćdziesiątce zaczynają nowe życie" - mówiła w wywiadzie dla TVP. 

Reklama

Joanna Dyrkacz o karierze po 60.

Joanna Dyrkacz zyskała rozpoznawalność dzięki programowi "Sanatorium miłości". Mimo że show już się zakończył, to fani śledzą poczynania kuracjuszki w mediach społecznościowych. Joanna nie ukrywa, że jednym z jej celów jest działalność charytatywna, ale też chciałaby zmienić podejście Polaków do osób starszych. Sama nie czuje się seniorką i nie podoba się jej, że kobiety w jej wieku są wykluczane ze społeczeństwa. Asia udowadnia, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń.

"Bardzo ważne jest, aby znaleźć swoją pasję w życiu, dlatego że jeśli robimy coś co kochamy, to przestaje to być pracą. Często kobiety po pięćdziesiątce rozkwitają i zmieniają swoje zawody, zajmują się jogą, medytacją i stają się bardziej szczęśliwe, dojrzałe oraz świadome siebie. A jak są zadowolone z życia, to ta energia promieniuje na innych" - mówi Asia Dyrkacz.

Joanna Dyrkacz i Carmen Dell’Orefice

Joanna Dyrkacz pochwaliła się zdjęciem z jedną z najsławniejszych modelek, 91-letnią Carmen Dell'Orefice. Amerykańska gwiazda zaczęła karierę w wieku 13 lat i do dzisiaj jest obecna na wybiegach. Bohaterka "Sanatorium miłości" podziwia Carmen. Twierdzi też, że przekroczenie pewnego wieku ma swoje zalety. jej zdaniem podejmuje się wówczas bardziej racjonalne decyzje.

"Mózg starszej osoby jest znacznie bardziej praktyczny niż się powszechnie uważa. W tym wieku interakcja prawej i lewej półkuli mózgu staje się harmonijna, co poszerza nasze możliwości twórcze. Dlatego wśród osób po 60 roku życia można znaleźć wiele osobowości, które dopiero rozpoczynają swoją twórczą działalność" - pisze Dyrkacz.

Zobacz też:

Joanna z "Sanatorium miłości" miała romans z mężem Felicjańskiej? Zabrała głos w sprawie!

Joanna z "Sanatorium miłości 5" miała problem z narkotykami! Ujawniła, kto ją w to wciągnął! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" poleciała do Stanów. Niewiarygodne z kim się spotkała

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy