Reklama
Reklama

Joanna Racewicz pokazała, co wypisują ludzie na temat jej wyglądu! "Coś ty z tym pyskiem zrobiła?"

Joanna Racewicz postanowiła rozprawić się z hejterami, którzy piszą okropne rzeczy na temat jej wyglądu. Gwiazda nie kryje zdziwienia tym, co przeczytała w komentarzach. Niektóre z przytoczonych przez nią wpisów są wręcz szokujące.

Joanna Racewicz od lat musi zmagać się z niepochlebnymi komentarzami na swój temat. Większość z nich tyczy się jej wyglądu i zmian zachodzących na jej twarzy. 

Internauci nie przepuszczą żadnej okazji, by nie wbić szpili gwieździe, która do tej pory zdawała się mieć do tego dystans. Ostatnio jednak postanowiła się rozprawić z kilkoma hejterami. 

Na swoim InstaStories zamieściła screeny z komentarzami ludzi. Wszystkie skupiały się na jej wyglądzie. Jeden z hejterów wytknął jej nawet, że na zdjęciu schowała ręce do kieszeni. Uznał, że chciała w ten sposób coś przed nimi ukryć...

Reklama

"Na remont rąk zabrakło tapety, 70-letnia rozpadówo" - czytamy w komentarzu, który pokazała Joanna. 

"Padłam, biedulek. Co on ma w sercu?" - zastanawiała się Racewicz.

Joanna Racewicz zamieściła zdjęcie z łóżka

Potem dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym leży na łóżku bez makijażu. Podzieliła się też niosącym nadzieję przesłaniem...

"Będzie lepiej" - oznajmiła. 

Następnie zaczęła zamieszczać kolejne hejterskie ataki, które były jeszcze bardziej bulwersujące. Ludzie zarzucili jej, że zatraciła się w uwielbieniu do medycyny estetycznej. 

"Pani jest już tak nadmuchana, że niebawem przestanie mieć ze sobą cokolwiek wspólnego. Nie jest to ani klasa, ani piękno. A przede wszystkim nie ma nic wspólnego z lubieniem siebie", "Coś ty z tym pyskiem zrobiła?" - pisali jej ludzie. 

Tych komentarzy Joanna jednak już nie skomentowała, choć czasami milczenie bywa bardziej wymowne...

Zobacz też:

Panderecki znów nie został pochowany. Niepokojące wieści płyną z Krakowa

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy