Reklama
Reklama

Joanna Opozda znowu się zakochała? Wypowiedź aktorki nie pozostawia wątpliwości

Joanna Opozda (34 l.) w serii pytań i odpowiedzi, którą przygotowała dla swoich fanów na Instagramie, wyjawiła, czy żywi teraz do kogoś romantyczne uczucia. Odpowiedź niejednego może zaskoczyć!

Joanna Opozda ma za sobą trudny rok. Jej małżeństwo z Antonim Królikowskim rozpadło się nagle i nie dało się go już poskładać, a aktorka została sama z dzieckiem. Rozczarowanie postawą męża, który zdradził ją z sąsiadką, mieszkającą tuż obok, sprawiło, że Asia straciła zaufanie do mężczyzn. Przez co, jak mówiła, "awykonalne" jest dla niej rozpoczęcie kolejnej romantycznej relacji.

Wydawało się, że coś się w aktorce zmieniło, gdy w mediach pojawiły się jej zdjęcia ze słynnym raperem Malikiem Montaną. Tych dwoje przyłapano ze sobą dwukrotnie: najpierw w klubie, gdzie razem świetnie się bawili, a potem w Hali Koszyki. Doniesienia o romansie podsycane były aktywnością Opozdy w mediach społecznościowych

Reklama

Aktorka reagowała na każdy komentarz Montany, zostawiając pod nimi serduszka. Jak wiadomo, raper bywa też ostatnio wiązany z Jessicą Mercedes. Trudno więc stwierdzić, czy to właśnie z Opozdą łączy go coś więcej. W rozwiązaniu zagadki na pewno nie pomaga też wisząca nad nim opinia antyfeministycznego mężczyzny.

Joanna Opozda znów się zakochała? Już wiadomo!

Joanna Opozda nie zapomina o ludziach, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych, bo to również oni byli dla niej wsparciem w trudnych chwilach. Wspólnie z nią mieli okazję przeżywać afery rodzinne i głośne rozstanie z Królikowskim. Obecnie gwiazdę obserwuje w sieci ponad 660 tys. osób.

Kilka dni temu gwiazda zorganizowała Q&A, w którym odpowiadała na pytania od fanów. Wówczas ktoś zainteresował się tym, czy piękna aktorka poczuła do kogoś coś więcej po rozstaniu z mężem.

O dziwo, Opozda nie pominęła tego pytania, lecz chętnie skomentowała kwestię relacji miłosnych w jej życiu. Okazuje się, że obecnie jest zakochana jedynie w "jej synku". Gwiazda wyznała także, że malutki synek daje jej energię do działania. W starciu z codziennymi trudnościami pomagają jej także wspaniali ludzie, którymi się otacza.

"Jak to mówią... co cię nie zabije, to cię wzmocni. Z przykrością stwierdzam, że tak było w moim przypadku. A siłę czerpię z rodzicielstwa. Muszą być silna, dla mojego synka. Poza tym mam wspaniałych ludzi wokół siebie" - opowiedziała fanom. Czyli zagadka rozwiązana i zakończona? Przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Zobacz też:

Joanna Opozda kusi głębokim rozcięciem. Pokazała nagi pośladek

Opozda odpowiada na zarzuty o utrudnianie kontaktu z synem. Pokazała wiadomości od Antka!

Wieniawa wróciła z wakacji i dostała lekkiego ataku histerii! "Za dużo wzięłam sobie na głowę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy