Reklama
Reklama

Joanna Opozda pozuje z ciążowym brzuszkiem! Ładnie?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wyczekują przyjścia na świat swojego pierwszego potomka. Razem zapozowali do zdjęcia w klinice ginekologicznej. Gwiazda pochwaliła się widocznym ciążowym brzuszkiem!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich ślub, który odbył się w sierpniu, śledziło wiele osób, a paparazzi  walczyli o to, aby się na nim znaleźć. Para niedawno potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka! Od tej pory Joanna Opozda stara się unikać publicznych wyjść.

Reklama

Joanna Opozda z ciążowym brzuszkiem

Gwiazda unika mediów odkąd razem z Antonim Królikowskim potwierdzili plotki na temat ciąży. Aktorka do tej pory, nawet publikując zdjęcia na Instagramie, starała się nie pokazywania ciążowych krągłości. Publikowane fotografie były sprytnie kadrowane, aby zakryć brzuch.

Para jednak nie wytrzymała i... pokazała zdjęcie Joanny Opozdy z ciążowym brzuchem! Małżeństwo zapozowało razem w warszawskiej, prywatnej klinice. Antoni Królikowski obejmuje uwypuklony brzuszek żony. Para wygląda na naprawdę szczęśliwą, czekając na rozwiązanie.


Zobacz też:

Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadały szyku! Szatan boska, ale to mini Sykut skradła show!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Paulina Sykut-Jeżyna jako Toni Braxton! Tak wyglądała jej spektakularna metamorfoza!

Marta Manowska pokazała się bez makijażu. Fani oniemieli!


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy