Reklama
Reklama

Joanna Krupa z 2-letnią córką na salonach, a Sokołowska zdobywa ściankę w połogu!

Joanna Krupa (43 l.) i Katarzyna Sokołowska (49 l.) pojawiły się na konferencji prasowej programu "Top Model" na warszawskim Mokotowie. Krupa pozowała na ściance z dwuletnią córeczką, która czuła się bardzo swobodnie przed kamerami. Sokołowska zaskoczyła swoją obecnością, gdyż niespełna miesiąc temu urodziła synka! Michał Piróg (43 l.) postawił na bardzo młodzieżowy look i... pomalowane paznokcie.

1 sierpnia na terenie zabytkowego Fortu Mokotów w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca 11. edycję programu "Top Model". To właśnie tam zdobyły popularność takie modelki, jak Karolina Pisarek, Karolina Gilon czy Osi Ugonoh

"Top Model": Joanna Krupa z córką, Katarzyna Sokołowska tuż po porodzie

Na miejscu zjawiła się plejada gwiazd, między innymi Joanna Krupa z dwuletnią córeczką oraz Katarzyna Sokołowska zaledwie dwa tygodnie po porodzie! Świeżo upieczona mama postawiła na beżową marynarkę, skórzane kozaki oraz ulizane włosy.

Reżyserka pokazów mody i modelka już niedługo ponownie zasiądą w gronie jurorów razem z projektantem Dawidem Wolińskim oraz fotografem, Marcinem Tyszką. Córka Krupy zrobiła niesamowite wrażenie na fotoreporterach, dumnie posyłając im całusy. Już widać, kto tutaj pójdzie w ślady sławnej mamusi...

Reklama

Dziewczynka o oryginalnym imieniu Asha-Leigh miała na sobie uroczą, dżinsową sukienkę z jednorożcem, a Dżoana prezentowała na ściance zgrabne nogi i prześwitującą, białą kreację z długimi rękawami. 

Z kolei Michał Piróg zaskoczył młodzieżową stylizacją. Założył srebrny wisior, pierścionki i miał pomalowane paznokcie, a spod czarnej marynarki wystawał mu golf w czerwone półksiężyce. Tyszka wybrał natomiast rozpięty, oversizowy t-shirt rodem z filmów anime. Na jego szyi możemy zobaczyć złoty naszyjnik. 

Jedenasta edycja słynnego show, pojawi się w jesiennej ramówce stacji TVN. 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy