Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa uwiedzie żonatego?!

Kilka lat temu chodziły pogłoski o tym, że Adam Levine (38 l.) był zauroczony Joanną Krupą (38 l.) do tego stopnia, że zapraszał ją na randki! Czyżby teraz to modelka chciała o niego zawalczyć?

W 2012 roku było głośno o tym, że wokalista zespołu Maroon 5 zaprosił Joasię na kolację, a ta...odrzuciła jego propozycję.

Reklama

Teraz może żałować swojej decyzji, bo przecież spotkanie z Adamem jest marzeniem niejednej kobiety. Kiedy już jest rozwiedziona, spotyka się z wieloma mężczyznami i jak sama zaznacza "korzysta z życia". Dlaczego miałaby więc nie spróbować uwieść celebryty raz jeszcze?

Jednak przecież Levine od 2014 roku jest żonaty! Jego wybranką jest Behati Prinsloo (28 l.), a w dodatku rok temu małżonkowie zostali rodzicami. Jak donosi tabloid "Fakt", podobno Krupa chce spotkać się z muzykiem.

"Joanna liczy, że Adama można poderwać! Jest w kontakcie z jego agentem i wie, że on ciągle śledzi jej karierę. Dlatego chce się z nim spotkać i poflirtować. Chce mu zaproponować, że wystąpi w jednym z jego teledysków. A na planie pokaże się przed nim nago i zobaczy, co się stanie..." - opowiada informator gazety.

Ciężko wierzyć w to, żeby Joanna chciała rozbijać szczęśliwy związek, nawet jeżeli miałaby dużą ochotę na romans. Miejmy nadzieję, że modelka liczy tylko i wyłącznie na intratny biznes z gwiazdorem.  

***

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje