Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa szczęśliwa! Jej siostra Marta wychodzi za mąż!

Wielka radość w rodzinie Joanny Krupy (37 l.)! Jej siostra Marta (31 l.) w niedługim czasie wychodzi za mąż! Przygotowania do ślubu i wesela ruszyły pełną parą.

O modelce ostatnio nieco ucichło. W Polsce nie angażuje się obecnie w żadne głośne projekty, udziela też niewielu wywiadów. Jednak teraz postanowiła opowiedzieć o wielkim rodzinnym szczęściu.

Reklama

Okazuje się, że w przyszłym roku siostra Joanny Krupy, Marta, wychodzi za mąż! Jej wybrankiem jest Marco Andretti (29 l.), kierowca wyścigowy, którego poznała w jednym z modnych amerykańskich klubów. Są razem od czterech lat.

"Bardzo się ucieszyłam, jak powiedzieli mi o zaręczynach. Uwielbiam jej przyszłego męża, Marta jest zakochana i szczęśliwa" - mówi gwiazda "Top Model" i zaraz dodaje, że ślub to poważna sprawa. 

Przygotowania trzeba zatem zacząć dużo wcześniej. Ona sama bardzo zaangażowała się w wyprawienie panny młodej. Zawsze służy jej radą, chodzą razem po sklepach, oglądają sukienki. Na razie Marta nie wybrała jeszcze odpowiedniego modelu, ale za to ma już upatrzone obrączki i zarezerwowaną salę weselną!

"Młodzi wiedzą już, gdzie odbędzie się uroczystość. Mama i tata dali im wolną rękę, nie wtrącają się. Ja będę świadkową i pomogę we wszystkim" - deklaruje Joanna. Taka siostra to skarb!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje