Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa: Szczegóły ślubu

Modelka Joanna Krupa (31 l.) i jej narzeczony, biznesmen Romain Zago, zmieniają plany - zamiast we Włoszech, na wybrzeżu Amalfi w Positano, chcą pobrać się w Krakowie.

"Na początku strasznie chcieli wziąć ślub we Włoszech. Ale gdy tylko narzeczony Joanny przyleciał do Polski, zmienił zdanie" - mówi "Super Expressowi" Małgorzata Leitner, menedżerka "Dżoany".

Reklama

"Romain jest tak zauroczony Krakowem, że zamarzył, by ślub (planowany na 2011 rok) odbył się w ojczystym kraju jego ukochanej" - tłumaczy. Dodaje, że para obecnie zastanawia się nad miejscem ceremonii.

Pod uwagę brane są restauracje: Wierzynek, oferujący staropolską kuchnię, Pałac Śmiłowice, gdzie brał ślub Czarek Pazura, oraz Restauracja pod Aniołami.

Para spotyka się od ponad trzech lat, od dwóch jest narzeczeństwem - pierścionek zaręczynowy kosztował 1,5 miliona dolarów!

Joasia urodziła się w Warszawie; w wieku pięciu lat wraz z rodzicami zamieszkała w Chicago. W listopadzie ubiegłego roku zajęła 4. miejsce w IX edycji amerykańskiego "Tańca z gwiazdami".

"Pokonałam swój strach" - powiedziała wówczas, podsumowując swój udział w tanecznym show.

W komentarzu do jednego ze zdjęć zamieszczonych na portalu Facebook, Zago napisał: "To Joanna, najpiękniejsza kobieta na świecie, i ja, taki przeciętny...".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ślub | Joanna Krupa | Top model. Zostań modelką

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama