Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa: "rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny"!

Joanna Krupa (41 l.) jakiś czas temu została mamą! Modelka korzysta z pięknej pogody i spędza czas na plaży. Czy rodzina Krupy się powiększy?

W zeszłym roku modelka po raz pierwszy została mamą! Krupa i jej mąż Douglas Nunes powitali na świecie Ashę-Leigh. Córeczka jest oczkiem w głowie rodziców, a obserwując Instagram Joanny, widzimy, że jest w niej totalnie zakochana! 

Krążą również pogłoski, że modelka chciałaby powiększyć rodzinę!

W rozmowie z "Faktem" wyznała, że "Douglas ma trzech braci i dwie siostry i marzy, żeby dać Ashe rodzeństwo. Ja też mam siostrę i wiem, jaka to wspaniała sprawa.Dlatego rozmawiamy z Douglasem na temat powiększenia rodziny. Bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko".

Reklama

Joanna chętnie dzieli się zdjęciami pociechy w sieci. Fani chętnie komplementują dziewczyny, zachwycając się przy tym naturalnością Krupy: "Super pani Asia ubiera córcie, bez zadęcia markowych ciuszków i sama też skromnie na luzie. Nie pozuje do zdjęć w obcisłej mini, na szpilach, jak co niektóre celebrytki w markowych ciuchach z 2-centymetrowym logo" - czytamy pod jednym z wpisów modelki.

Na najnowszych fotkach Krupa relacjonuje swój pobyt na plaży! Prezenterka "Top Model" opublikowała zdjęcie córki. "Miałam piękny weekend z moją księżniczką. Lato w styczniu" - podpisała zdjęcie gwiazda.

Na chwilę obecną gwiazda skupia się jednak na wychowywaniu swojej jedynej pociechy. Na instagramowych fotkach możemy obserwować, jak mała uczy się gotować, jeździć na rowerze i wesoło pląsać po plaży.
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje