Reklama
Reklama

Joanna Krupa rośnie w oczach! Zdradziła, który to już tydzień!

Radość Joanny Krupy (40 l.) nie maleje. Wciąż nie posiada się ze szczęścia, że już niedługo zostanie mamą. Modelka kolejny raz pochwaliła się rosnącym brzuszkiem i zdradziła, w którym tygodniu ciąży jest.

Dżoana już nie może się doczekać, aż na świat przyjdzie jej pierwsze, tak wyczekane, dziecko. choć wraz z mężem nie chcą znać płci maleństwa aż do porodu, to już wybrali imiona. 

Jeżeli urodzi się dziewczynka, to otrzyma imię Amelie-Rose lub Sophia-Grace, a jeżeli będzie to chłopiec, to będzie nosił imię James Dean. 

Na ten moment przyszli rodzice muszą jednak jeszcze trochę poczekać. Obecnie Krupa cieszy się każdym dniem bycia w ciąży i na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje uroczych, ciążowych zdjęć. 

Fani mogą obserwować jak brzuszek gwiazdy rośnie. Przy okazji publikowania najnowszego zdjęcia, Asia zdradziła, w którym tygodniu ciąży dokładnie jest. 

Okazuje się, że to 25. tydzień, czyli połowa 6. miesiąca ciąży! To okres, w którym przyszłe mamy już odczuwają ruchy maleństwa. Z pewnością dla Joanny jest to wspaniały czas.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy