Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szok! Joanna Krupa odchudza się w ciąży!?

Joanna Krupa (40 l.) pojawiła się na okładce najnowszego wydania „Gali”. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, gdzie opowiedziała o ciąży i przygotowaniach do roli bycia matką. Krupa zdradziła, że będąc w ciąży, cały czas jest na diecie…

Joanna Krupa i jej mąż Douglas w listopadzie powitają na świecie swojego pierwszego potomka. Modelka w wywiadach podkreślała, że od zawsze chciała mieć dziecko, ale dopiero teraz poczuła, że nadszedł odpowiedni moment, ponieważ spełniła się zawodowo i chce teraz poświęcić się rodzinie.

Wydaje się, że Krupa jest świadoma zbliżającej się rewolucji w jej życiu. Przyszła mama powoli myśli już o wartościach, które będzie chciała wpajać swojemu dziecku.

"Będę wymagającą matką. Denerwuje mnie, kiedy rodzice rozpuszczają dzieci. One dorastają i nie mają szacunku do pieniędzy i ludzi, którzy mają mniej niż oni. Wiem, że musimy dawać dziecku dobry przykład" - mówi gwiazda. 

Wygląda na to, że sława i sukces, jaki osiągnęła Joanna Krupa, nie wpłyną na styl wychowywania dziecka. Póki co gwieździe bliżej jest do tradycyjnego stylu wychowania, niż do nowoczesnego, gdzie dzieci gwiazd wychowywane są na małych celebrytów. 

Gwiazda obecnie jest w piątym miesiącu ciąży i publikuje w sieci sporo zdjęć, na których eksponuje swój ciążowy brzuszek. W najnowszym wywiadzie Krupa powiedziała, że cały czas jest aktywna fizycznie i stara się utrzymywać dietę. 

"Czasem jem na siłę, bo wiem, że muszę. Ale też nie przejadam się. Mój lekarz twierdzi, że wystarczy 300 kalorii na dzień więcej i to wszystko" - mówi modelka w wywiadzie dla "Gali". 

Sporo osób zaczęło zastanawiać się, czy aby na pewno dieta, którą stosuje Joanna Krupa, jest odpowiednia dla kobiety w ciąży... 

Myślicie, że Joanna Krupa wie, co robi?  

Reklama

***
Więcej materiałów wideo:Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje