Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa już tak nie wygląda! Przeszła metamorfozę!

Joanna Krupa (40 l.) nie jest już blondynką. Modelka od początku swojej kariery była kojarzona z długimi blond falami w amerykańskim stylu. Jednak to już przeszłość. Ciężarna gwiazda zdecydowała się na "powrót do korzeni". Wróciła do naturalnego koloru włosów.

Znakiem rozpoznawczym Joanny Krupy od zawsze były blond włosy. Modelka i jurorka "Top Model" od lat była wierna jasnym, długim falom w amerykańskim stylu. 

Reklama

Do tej pory trudno było wyobrazić sobie Krupę w innym niż blond kolorze włosów. Jednak ciężarna modelka zdecydowała się na zmiany. 

Joanna Krupa nie jest już blondynką. Podobnie jak niedawno uczestnicy show "Top Model", i ona przeszła właśnie metamorfozę. Joanna Krupa przefarbowała włosy.

 Za jej przemianę odpowiada amerykańska fryzjerka gwiazd Laura Rugetti. Polska modelka zdecydowała się na "powrót do korzeni" i wybrała kolor zbliżony do jej naturalnego. Efektami pochwaliła się za pośrednictwem InstaStories. 

Trzeba przyznać, że ponieważ Joanna Krupa przez lata była wierna blondowi, jej metamorfoza robi tym większe wrażenie.  

Polska modelka i gwiazda "Top Model" spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 40-letnia gwiazda jest obecnie w 33. tygodniu ciąży. Krupa ochoczo i bardzo szczegółowo relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych.

I ona, i jej mąż Douglas Nunes nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi i nie mogą doczekać się powitania maleństwa na świecie. Modelka i amerykański producent filmowy małżeństwem są od roku. Na ślubnym kobiercu stanęli w wakacje 2018 roku.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama