Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska przygotowuje się do porodu

Jaonna Koroniewska (39 l.) ma zaplanowany poród na początek 2018 roku. Coraz trudniej podołać jej wszystkim obowiązkom. Na szczęście ma wsparcie męża, z którego jest bardzo dumna.

Osoby dotknięte różnego rodzaju niepełnosprawnością, które pokonują swoje ograniczenia, są bohaterami nowego cyklicznego programu dokumentalnego prowadzonego przez Macieja Dowbora (38 l.). Kiedy aktorka zobaczyła nad czym pracował jej mąż, wybaczyła mu wszystkie godziny spędzone na planie zdjęciowym zamiast z rodziną.

Reklama

"Niesamowity projekt. O niezwykłych ludziach. Takich, którzy są wśród nas. Bardzo poruszający i niesamowicie inspirujący! Gratuluję, mój zdolny mężu" - napisała o "SuperLudziach" aktorka na swoim profilu na Facebooku.

Maciej cieszy się, że znalazł uznanie w oczach żony. Obiecał jej też, że teraz więcej czasu poświęci rodzinie. Joanna jest w zaawansowanej ciąży, poród planowany jest na początek 2018 roku. Asi coraz trudniej podołać wszystkim obowiązkom. Z pracy w teatrze zrezygnowała w październiku. Jednak wsparcie męża jest jej potrzebne, zwłaszcza przy córce.

Janina (8 l.) ma bardzo intensywny rozkład tygodnia. Wybitnie uzdolniona dziewczynka od dwóch lat uczy się w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Emila Młynarskiego w Warszawie. To bardzo prestiżowa placówka. Janinkę trzeba zawieźć z Wilanowa, gdzie mieszka rodzina, do centrum miasta i przebić się przez korki. Wszystkim dodaje energii świadomość, że już wkrótce na świecie pojawi się maleństwo, na które tak długo czekali. A słowa aktorki są niczym miód na serce Macieja.

"Niech historia tych ludzi da nadzieję tym wszystkim, którzy się już poddali. Aż chce się żyć i walczyć!!!" - napisała.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje