Reklama
Reklama

Joanna Koroniewska przerwała milczenie ws. ostatniej afery. Te słowa zapamiętają na długo

Joanna Koroniewska należy do grona gwiazd, które nie boją się pokazywać bez makijażu oraz doskonale dobranej stylizacji. Z tego powodu często wystawia się na krytykę. Tym razem nie mogła przejść obok niej obojętnie i zwróciła się do ludzi.

Joanna Koroniewska nie godzi się na to. Zna swoją wartość

Joanna Koroniewska nie wstydzi się swojego naturalnego wyglądu. Publikuje zdjęcia bez makijażu oraz w roboczym ubraniu, co dla wielu internautów jest "przesadą". Przyzwyczajeni do zawsze doskonale prezentujących się gwiazd, ludzie krytykują aktorkę i wytykają jej "zaniedbanie". Na to nie ma z jej strony pozwolenia.

Jak wyjawiła, ludzie nie mają wpływu na to, co myśli i czuje względem siebie: "Kocham każdą moją zmarszczkę, bo wyraża moje emocje. Moje dotychczasowe życie. Uwielbiam mój mały biust, który wykarmił dwójkę moich kochanych dzieci. Kocham wszystkie swoje doskonałości i niedoskonałości. Z wiekiem coraz bardziej. Po wielu latach walki z kompleksami coraz bardziej siebie akceptuję. Co wcale nie oznacza, że nie dbam o formę czy zdrowie" - zapewniła na Instagramie.

Reklama

Joanna Koroniewska zwróciła się do krytykujących. To chciałaby im przekazać

Aktorka wykazała się niemałym zrozumieniem i wyraziła się jasno, co myśli o tych, którzy chcą wpłynąć na jej poczucie własnej wartości.

"Nie dam się już żadnemu facetowi i żadnej kobiecie ośmieszać, a tym bardziej niszczyć mojego silnego poczucia własnej wartości. To ich problem, nie mój. Nie maluję się na co dzień i nie upiększam. Bo tak też może być pięknie. Tak bym chciała, żeby modne stało się upiększanie swojego zdrowia, swojej duszy, a nie przede wszystkim ciała! Zwłaszcza że tak naprawdę to pewnie też działa - ale na moment. Bo za chwilę chcemy więcej i lepiej. I dążymy do ideałów, których nie ma" - podkreśliła.

Joanna Koroniewska zachwyciła internautów. "Uwielbiam Cię"

Koroniewska jest dowodem na to, że nie trzeba nieustannie kreować się na kogoś innego, by dobrze czuć się w swoim ciele. Czasem (albo i częściej) można odpuścić wymagające czasu poranne przygotowania i po prostu być sobą.

"Pokazuję wam tutaj od lat, że można inaczej. Róbmy wszystko w zgodzie z sobą, ale błagam, dajmy żyć tym, którzy chcą być sobą. Tak po prostu" - podsumowała.

Wielu ludzi jest zachwyconych taką postawą 46-latki.

"Uwielbiam Cię nieustannie... żeby więcej znanych osób tak jak Ty pokazywały naturalność - byłoby pieknie" - zaznaczają internauci.

Czytaj też:

Joanna Koroniewska komentuje bezrobocie męża. Dowbor musi mieć się na baczności

Dowbor znienacka ogłosił odejście z Polsatu. Tak zareagowała Koroniewska

Widzowie domagają się Koroniewskiej. Lipowska zabrała głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy