Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Na mamę zawsze mogą liczyć

Zbliża się moment, w którym Joanna Koroniewska (39 l.) i jej mąż Maciej Dowbor (39 l.) powitają na świecie drugie dziecko. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejna dziewczynka. Aktorka i prezenter mają pełne wsparcie Katarzyny Dowbor (58 l.), która pomaga im, jak tylko może.

Przyszła mama z radością przygotowuje się na tę szczególną chwilę. Jak dowiaduje się "Rewia", właśnie zakończyła urządzać dziecięcy pokoik. - Maciej oddał swój gabinet, w którym do tej pory pracował, korzystał z komputera - zdradza znajoma aktorki. Przy nowej aranżacji wnętrza bardzo pomogła aktorce teściowa Katarzyna Dowbor.

Reklama

Prezenterka znana jest z doskonałego gustu, jeśli chodzi o urządzanie mieszkań, i ma doświadczenie. W życiu przeprowadzała się wiele razy, a teraz mieszka już w... siódmym domu! - Uwielbiam dekorować, urządzać domy i to zawsze było moją pasją. Gdybym nie została dziennikarką, pewnie byłabym architektem wnętrz - wyznaje.

W tej sprawie poradziła się jednak Martyny Kupczyk ze swojego programu "Nasz nowy dom". Dzięki temu pokój dla dziecka udało się urządzić gustownie. Są już w nim mebelki, łóżeczko, a wszystko w jasnych, pastelowych kolorach!

Aktorka bardzo docenia pomoc teściowej. Nie pierwszy raz może na nią liczyć. Katarzyna Dowbor od początku kibicowała jej związkowi z Maciejem. Para poznała się na planie serialu "M jak miłość", w którym aktorka grała, a Maciej, wtedy dziennikarz TVP, miał przeprowadzić z nią wywiad.

Gdy osiem lat temu zostali rodzicami Janinki, Katarzyna zadeklarowała, że zawsze chętnie będzie pomagać w opiece nad małą. Joanna Koroniewska na długo przed ślubem zaczęła nazywać ją mamą. Bo, rzeczywiście, w jakimś sensie prezenterka zastąpiła jej własną matkę, którą aktorka straciła w wieku 22 lat. Wychowywała się bez ojca, który odszedł od rodziny, gdy ona była dzieckiem, nie ma też rodzeństwa. Jej jedynymi bliskimi są dziś mąż, teściowa i córka.

Katarzyna Dowbor była bardzo blisko nawet wtedy, kiedy aktorka przeżywała poważny kryzys w relacji z Maciejem po jego wyprowadzce z domu. Niewykluczone, że to dzięki jej wsparciu młodzi postanowili dać sobie szansę i wrócili do siebie...

Ukoronowaniem ich uczucia był ślub, który wzięli trzy lata temu w święta Bożego Narodzenia. Gdy przysięgali sobie miłość przed ołtarzem zabytkowego kościółka w podwarszawskim Słomczynie, Katarzyna Dowbor nie mogła ukryć łez. Trzymała mocno kciuki, gdy przez lata młodzi starali się o drugie maleństwo.

Teraz cieszy się razem z nimi, że marzenie się spełniło. I już nie może się doczekać, kiedy weźmie na ręce drugą wnuczkę.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje