Reklama
Reklama

Joanna Jabłczyńska "zdradzona" przez przyjaciela. Nie dotrzymał tajemnicy

Joanna Jabłczyńska opowiedziała, w rozmowie z naszym reporterem, o przyjaciołach, którzy ją zawiedli. Wyznała, że miała sytuację, gdy powiedziała coś zaufanej osobie, a ona nie dotrzymała tajemnicy. Jak aktorka poradziła sobie z taką "zdradą"?

Joanna Jabłczyńska łączy pracę aktorki i radcy prawnego

Joanna Jabłczyńska 9 lat temu, za drugim podejściem, zdała egzamin radcowski, a od 3 lat prowadzi własną kancelarię w Warszawie. To nie jedyne zajęcie aktorki, ponieważ niezmiennie występuje w serialu "Na Wspólnej". Pisze też książki dla młodzieży i wydała biografię "Nigdy dość". 

Joanna Jabłczyńska straciła przyjaciół

W rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o tym, jak straciła przyjaciół. Niestety osoby znajdujące się w jej otoczeniu plotkowały na temat aktorki i jej życia prywatnego. Niektórzy powiedzieli o kilka słów za dużo... "To taka intymna sprawa dotycząca choroby, którą przechodziłam. Wiedziałam, że tej osobie to powiedziałam, a ona te informację przekazała dalej. Było to dla mnie niemiłe i niefajne, bo to była informacja dla mnie dyskretna. I w ten sposób się zakończyła ta przyjaźń" - wspomina aktorka.

Reklama

Wyznała, że zawsze stara się wyjaśnić takie sytuacje i stawia przede wszystkim na konfrontację. "Potrafiłam podejść i powiedzieć, że się dowiedziałam, wyjaśnić sprawę. Bo też nie zawsze sprawa jest oczywista, zero jedynkowa, więc po prostu dochodziło do konfrontacji. Jestem mimo wszystko taką osobą, która lubi czyste sytuacje. Potrafię w takiej sytuacji podejść i porozmawiać" - wyjaśnia.

Jabłczyńska jest bezpośrednia i stawia na szczerość

Joanna Jabłczyńska wspomina, że niestety takie zdarzenia miały miejsce wiele razy. Aktorka niejednokrotnie zawiodła się na bliskich osobach i musiała w nieprzyjemnych okolicznościach kończyć te znajomości. Na szczęście, jak wyznała w rozmowie z naszym reporterem, ma stały krąg przyjaciół, którym od lat ufa: "Mam taki krąg przyjaciół i wiem, dam sobie rękę uciąć, że nigdy nie plotkowali na mój temat i nie powiedzieli niczego złego". 

"Mam taką naturę, że jednak uznaję, że są dobrzy ludzie wokół mnie. Nie jestem osobą podejrzliwą i dlatego za każdym razem bardzo boli, jeśli coś takiego usłyszę. Ale to są jednostkowe sytuacje przez całe życie, to się często nie zdarza" - podsumowała Jabłczyńska.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

***

Zobacz także: 

"Sanatorium miłości": Roman ma romans. Zaskakujące, z kim się związał

Elżbieta Dmoch z 2 plus 1 spotkała się z fanami. "Wspaniale zobaczyć uśmiech na jej twarzy"

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. "Cena kompletnie z sufitu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy