Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości": Roman ma romans. Zaskakujące, z kim się związał

Roman Zagórski (73 l.), uczestnik czwartej edycji "Sanatorium miłości", znalazł w końcu drugą połówkę. "Na taką kobietę długo czekałem" - zachwyca się. Para poznała się przypadkiem, podczas "rozmów biznesowych". Marta Manowska jest zachwycona i trzyma kciuki za to uczucie.

Roman Zagórski mieszka w Gdańsku. Do "Sanatorium miłości" - podobnie jak jego koledzy - pojechał, by znaleźć partnerkę. Po śmierci żony, która zmarła na raka, czuł się bardzo samotny.

Choć w programie zauroczył się Natalią z Głogowa podczas wspólnej kąpieli w jacuzzi, nic z tego nie wyszło. Rosjankę poderwał Marek z Gdyni i czym prędzej się z nią zaręczył.

Do Trójmiasta Roman wrócił więc niepocieszony i rzucił się w wir pracy. Jako członek zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług na Pomorzu ma pełne ręce roboty. Służbowy rejs promem do Szwecji nieoczekiwanie zamienił się w pierwszą randkę.

Reklama

"Sanatorium miłości": Roman znalazł miłość na promie

To właśnie tam podczas "rozmów biznesowych" Roman Zagórski poznał swoją przyszłą partnerkę - Wiolettę z Warszawy. Z czasem spotkania stały się coraz bardziej intymne, a sami zainteresowani nawet nie spostrzegli, jak z partnerów biznesowych stali się parą. Niedawno wrócili ze wspólnego urlopu w Kołobrzegu.

Za powodzenie związku kciuki mocno trzyma Marta Manowska, prowadząca randkowe show dla seniorów. Zaprzyjaźniła się z Romanem i chciałaby, żeby 73-latek w końcu znalazł właściwą kobietę.

Przypomnijmy, że innym uczestnikom "Sanatorium miłość" także udało się znaleźć swoje drugie połówki. Monika spotyka się obecnie z Andrzejem, a Mariola z Hubertem. Nie przetrwał niestety związek Ani i Piotra - senior zostawił swoją wybrankę dla innej kobiety.

Zobacz też:

Andrzej i Janina z "Sanatorium miłości" bardzo się do siebie zbliżyli

Torbicka załamana. Potwierdziło się najgorsze...

Rafalala upublicznia wizerunki swoich klientów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy