Reklama

Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości 3": Andrzej Kuna i... Janina mają romans?! "Bardzo się do siebie zbliżyli"

Andrzej Kuna (64 l.) z „Sanatorium miłości 3” miał nadzieje, że jedna z sześciu kuracjuszek będzie tą jedyną. Mężczyzna jednak wrócił do domu samotnie. Teraz okazuje się, że znalazł obiekt westchnień. Zdjęcia ze wspólnych wakacji nie pozostawiają wątpliwości, że świetnie się czują w swoim towarzystwie...

Andrzej Kuna (65 l.) był bohaterem "Sanatorium miłości 3". Mężczyzna liczył, że uda mu się znaleźć w programie "tę jedyną", a trzeba przyznać, że na brak zainteresowania nie mógł narzekać. 

Był uznawany za jednego z najatrakcyjniejszych uczestników: szarmancki, wysportowany i przystojny zrobił na seniorkach ogromne wrażenie.

Ostatecznie jednak nie udało mu się znaleźć kandydatki na żonę. Potem pojawiały się głosy, że po programie został wręcz zasypany propozycjami do pań. 

W zeszłym roku "Rewia" donosiła, że ratownik z Warki  związał się z tajemniczą Anną, która jednak chciała pozostać anonimowa.

Reklama

"On jest bardzo zakochany, a ona na razie podchodzi do tej znajomości z pewną rezerwą" - zdradził informator. 

Andrzej Kuna i Janina Szulc zbliżyli się do siebie

Wygląda na to, że Andrzej i Anna jednak postanowili się rozstać, bo senior ma już inny obiekt westchnień. 

Ostatnio doszło do wspólnego wyjazdu uczestników 3. i 4. edycji show TVP. Na wakacje wybrali się m.in. Andrzej Sikorski, Monika Zajączkowska, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Krystyna Wolfart, Andrzej Kuna i Janina Szulc.

I to właśnie tych dwoje ostatnich zapałało do siebie płomiennym uczuciem. W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcie, które są bardzo wymowne. Widać, że wielką radość sprawia im obcowanie ze sobą...

Janina w "Sanatorium miłości 3" zauroczyła się Zbigniewem, który mocno zawrócił jej w głowie. Nic jednak nie było słychać, by zaczęli spotykać się po programie, a sama Janina deklarowała, że nadal jest singielką. 

Zdjęcia ze Andrzejem są więc sporym zaskoczeniem... 

"Andrzej Kuna i Janina Szulc bardzo się do siebie zbliżyli" - potwierdza telemagazyn.pl.

Pasują do siebie?

Zobacz też:

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą
Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Andrzej Kuna | Janina Szulc

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy