Reklama
Reklama
Tylko u nas

Joanna Jabłczyńska skomentowała proces dekady. „Depp miał dużo więcej czasu na przygotowanie się”

Joanna Jabłczyńska (36 l.) ma za sobą lata doświadczenia w kancelarii prawniczej, w której wciąż rozwija się z powodzeniem. Kobieta znana ze świata show biznesu zawodowo pomaga celebrytom wykaraskać się ze wszystkich kłopotów, w których do głosu dochodzi prawo. Ze względu na swoją profesję Asia pochyliła się również nad procesem Amber Heard i Johnny’ego Deppa. Co sądzi o procesie? My już wiemy!

Joanna Jabłczyńska oceniła proces Deppa i Heard

Joanna Jabłczyńska codziennie boryka się z rozmaitymi sprawami sądowymi, które każdorazowo dotyczą znanych osobistości polskiego show biznesu. Aktorkę zainteresował przez to proces dekady, który odbywał się w Stanach Zjednoczonych - ojczyźnie Amber Heard i Johnny’ego Deppa.

Polska aktorka, która posiada wiedzę również o tamtejszym prawie, przyznała, że Depp od początku był na wygranej pozycji, ponieważ miał więcej czasu na przygotowanie się do ostatecznego starcia.

Joanna Jabłczyńska chce kontynuować karierę prawniczą w stanach?

Reklama

Doświadczenie zawodowe i wiedza naukowa bez kłopotu zapewniłyby Joasi posadę w zagranicznej kancelarii prawniczej. Nasz reporter postanowił dowiedzieć, czy Jabłczyńska rozważała karierę w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że życie w wielkim mieście odstręcza Joasię.

Zobacz też:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Rhian Sugden chwali się sylwetką! Nie ukrywa tego, że pracuje ciężko na siłowni!

Zmienia się podejście Polaków do "parawaningu". "To teraz obciach"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy