Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Brodzik szczęśliwa. Będzie matką chrzestną

Za kilka miesięcy rodzina Darii Widawskiej (38 l.) się powiększy. Aktorka już planuje przyszłość i, jak wieść niesie, na matkę chrzestną wybrała przyjaciółkę, Joannę Brodzik (42 l.).

Daria Widawska spodziewa się drugiego dziecka. Choć to dopiero początek ciąży i aktorka intensywnie pracuje, nie posiada się ze szczęścia i planuje najbliższe miesiące.

Reklama

W środowisku krążą wieści, że wybrała już matkę chrzestną dla maleństwa.

- Wszyscy mówią, że zostanie nią Joasia Brodzik. Obie bardzo się przyjaźnią od prawie dwudziestu lat - zdradza magazynowi "Dobry Tydzień" znajoma aktorek. I rzeczywiście, relacje obu pań są od lat bardzo bliskie.

Brodzik kończyła studia, kiedy Widawska dostała się na pierwszy rok akademii. Niebawem los zetknął je znowu, gdy razem występowały w sztuce Woody'ego Allena w teatrze Scena Prezentacje. A potem zbliżyły się jeszcze bardziej, grając w ulubionym przez młode Polki serialu "Magda M". Wówczas regularnie umawiały się na spotkania w gronie 7 koleżanek.

- Mamy klub księżniczek, nasze stowarzyszenie, trwające od czasów "Magdy M.", kiedy co wtorek spotykałyśmy się na oglądanie kolejnych odcinków tego serialu. Teraz też się spotykamy. Raz częściej, raz rzadziej, ale jesteśmy stale obecne w swoim życiu - przyznaje Widawska, dodając, że wie o Joasi rzeczy, których nie wie nikt inny.

Teraz przed nią kolejne wyzwanie!

- Daria czuje się dobrze, więc nie rezygnuje z pracy. Ma wsparcie ze strony Joasi. Długie godziny obie przegadują w garderobach, hotelach i samochodzie, podróżując po kraju - dodaje znajoma aktorek.


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje