Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jessica Mercedes świętuje swoje urodziny z modnymi przyjaciółmi!

Jessica Mercedes niebawem skończy 23 lata! Blogerka zaczęła już świętowanie ze swoimi najbliższymi, modnymi przyjaciółmi!

Jessica Mercedes skończy niebawem 23 lata. Najpierw blogerka świętowała urodziny w Trójmieście. Jess wynajęła jacht i zaprosiła na niego swoich najbliższych przyjaciół, wśród których znaleźli się znani bywalcy najmodniejszych warszawskich klubów.

Reklama

Razem z blogerką balował m.in. Wujaszek Liestyle, znany z tego, że lubi kobiece "cycuszki" i chadza na drinki z córką prezydenta Dudy. Na jachcie znalazła się również jego żona, Ciocia Liestyle. Oprócz tego wśród zaproszonych gości wypatrzeć można było Aretę Szpurę, współzałożycielkę modnej marki odzieżowej, która przyjaźni się z takimi gwiazdami jak Miley Cyrus czy też SoKo.

Przyjaciele Jess postanowili odwdzięczyć się jej za szampańską zabawę. W tym celu zorganizowali przyjęcie-niespodziankę na warszawskiej plaży. Niczego nieświadoma blogerka zaufała swojemu chłopakowi (okazuje się bowiem, że szafiarka wcale nie jest singielką, jak pisaliśmy jeszcze niedawno) i dała się porwać z zawiązanymi oczami w tajemnicze miejsce.

Na plaży czekali już na nią znajomi, którzy przygotowali tort oraz wielki prezent.

Oczywiście cała relacja z imprezy widoczna była w internecie za pośrednictwem Snapchata, Instagramu itp. Inaczej zabawa nie byłaby udana!

Dowiedz się więcej na temat: jessica mercedes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje