Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin?! Jest wściekła!

Justin Timberlake (38 l.) przesadził ostatnio, nie szczędząc czułości koleżance z klanu, co uchwyciły obiektywy aparatów. Zdjęcia nie dość, że zostały opublikowane, to dotarły do żony Justina, Jessicy Biel (37 l.). Ona sama nie skomentowała całej sytuacji, ale ponoć jest wściekła i czuje się mocno upokorzona.

Aktorka i wokalista są małżeństwem od 2012 roku, a w 2015 roku przyszedł na świat ich syn, Silas Randall. Do tej pory uchodzili za zgodne i wierne sobie małżeństwa, aż do teraz. 

Kilka dni temu Justin został przyłapany na czułych chwilach z koleżanką z planu filmowego, Alishą Wainwright. Gdy zdjęcia z tego zdarzenia wyciekły, gwiazdor zdobył się na publiczne przeprosiny skierowane do swojej żony: 

"Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tamtej nocy za dużo wypiłem. Ubolewam nad moim zachowaniem. To nie jest przykład, jaki chciałbym dać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej niezręcznej sytuacji. Jestem skupiony na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim tylko mogę być" - napisał na Instagramie.

Jak donosi "Daily Mail", to właśnie sama Jessica niemal zmusiła męża do napisania takiego oświadczenia. Choć sama nie komentuje sprawy i robi dobrą minę do złej gry, to w głębi duszy jest szczerze wstrząśnięta zachowaniem Justina. 

"Jessica 'zachęciła' Justina do wrzucenia na Instagram oświadczenia, bo czuła się zażenowana jego zachowaniem i chciała, żeby wziął na siebie odpowiedzialność. Jest bardzo zła i upokorzona" - twierdzi źródło serwisu.

Przyjaciele pary wierzą jednak mocno w to, że Justin i Jess przezwyciężą kryzys, nawet ze względu na dobro syna. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jessica Biel | Justin Timberlake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama