Reklama
Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck pokłócili się na czerwonym dywanie! Tylko udają szczęśliwych? Fani nie mają wątpliwości

Zakochani: Ben Affleck (50 l.) i Jennifer Lopez (53 l.) mają anielską cierpliwość. Ich kłótnie są gorąco komentowanym w sieci tematem. Choć zeszli się po ponad 20 latach, dalej nie potrafią się dogadać... nawet na czerwonym dywanie. Tym razem pożarli się na premierze filmu, w którym Lopez jest główną gwiazdą!

Ben Affleck i Jennifer Lopez odwołali ślub!

Ben Affleck i Jennifer Lopez mają za sobą historię niczym z komedii romantycznej. Do 2004 roku byli jedną z najpopularniejszych par Hollywood, jednak rozstali się... i to w wielkim stylu! Ślub odwołano oficjalnie zaledwie cztery dni przed ceremonią. Przez kolejne lata Ben i Jennifer szukali swojego miejsca w nowych związkach - Jennifer związała się nawet z o 18 lat młodszym tancerzem Casperem Smartem, a Ben Affleck poślubił Jennifer Garner.

Reklama

Ostatecznie, w 2021 roku, po ponad 20 latach przerwy... para wróciła do siebie. Dziś są po ślubie, jednak nie oznacza to, że ich życie jest bajką. Nakrzyczeli na siebie podczas oficjalnej premiery jej najnowszego filmu!

Jennifer Lopez na premierze filmu. Pożarła się z mężem!

Jennifer Lopez pojawiła się na czerwonym dywanie podczas premiery produkcji "Matka". To hit od Netflix, w którym zagrała tytułową postać. Podczas szczególnej okazji pokazała się w pięknym beżowym stroju, a jej mąż w czarnym garniturze. Na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się ok. Para nie szczędziła sobie czułości i chętnie obdarowywali się pocałunkami. Dopiero po jakimś czasie zaobserwowano... incydent. 

Fotoreporterzy zauważyli, że para na siebie krzyczy! Byli zdenerwowani, gestykulowali, a ich miny wyrażały złość. Media szybko obiegła informacja, że Lopez i Affleck dalej nie mogą się dogadać, pomimo ponad 20-letniej rozłąki, podczas której uświadomili sobie, że tak naprawdę wszystko, czego potrzebowali już dawno mieli pod nosem. 

Lopez i Affleck tylko udają zakochanych?

Może chociaż po tylu latach udało im się znaleźć sposób na szybkie rozwiazywanie sporów? Może tak być, ponieważ po kłótni Lopez i Affleck wrócili do fotoreporterów, dalej okazując sobie czułość, ale z nieco niewyraźnymi minami.

Co ciekawe, taka sytuacja miała miejsce także podczas rozdania nagród Grammy 2023. 

Lopez i Affleck pokłócili się na rozdaniu nagród Grammy 2023!

Lopez na rozdaniu nagród Grammy była w roli prezenterki w kategorii "Best Pop Vocal Album", która trafiła do Harry'ego Stylesa za "Harry's House". Jennifer Lopez i Ben Affleck pominęli pozowanie na czerwonym dywanie, więc fotoreporterzy bardzo chcieli zaobserwować ich chociaż w tłumie - na wygodnych siedzeniach. Niestety dla zakochanych, uchwycono akurat ten moment, gdy Jennifer ruga Bena. Rzuciła w jego kierunku złowieszcze spojrzenie i według "Daily Mail" powiedziała: 

"Przestań. Wyglądaj bardziej przyjaźnie. Wyglądaj na zmotywowanego".

Niektórzy z fanów uważają, że takie "udawanie" jest toksyczne i z tego związku nie będzie nic dobrego...

A wy, co sądzicie na ten temat?

Czytaj też:

Elżbieta Romanowska prowadzącą "Nasz nowy dom". Zastąpi Katarzynę Dowbor

Jennifer Lopez popełniła straszną gafę. Co założyła na pogrzeb milionera?

Oni powiedzieli sakramentalne "tak" w 2022 roku. Czy ich miłość przetrwa?

Elżbieta Romanowska prowadzącą "Nasz nowy dom". Zastąpi Katarzynę Dowbor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy