Reklama

Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck już po ślubie. Co wydarzyło się na trzydniowej ceremonii?

Jennifer Lopez i Ben Affleck po 17-letniej przerwie w związku oficjalnie zostali małżeństwem. Najgorętsza para Hollywood najpierw wzięła "cichy" ślub w Las Vegas, a w ten weekend oficjalnie powiedzieli sobie "tak" podczas prywatnej uroczystości w Georgii. Jak wyglądała panna młoda?

Jennifer Lopez i Ben Affleck już po ślubie. Co wydarzyło się na trzydniowej ceremonii?

Gdy tylko media dowiedziały się, że Ben Affleck i Jennifer Lopez planują stanąć ponownie na ślubnym kobiercu, było wiadomo, że impreza zostanie zorganizowana z należytą pompą i przy okazji - będzie pilnie strzeżoną tajemnicą. W końcu stało się - J.Lo i jej ukochany powiedzieli w końcu sakramentalne "tak" niemal miesiąc po tym, jak wzięli kameralny ślub w Las Vegas w lipcu.

Oficjalny ślub Jennifer i Bena odbył się w posiadłości aktora w Riceboro, w stanie Georgia. Impreza była rozplanowana na aż trzy dni. W piątek odbyła się tradycyjna amerykańska "kolacja próbna" w towarzystwie tylko najbliższych członków rodziny oraz przyjaciół. Na przyjęciu nie zabrakło Matta Damona i Casseya Afflecka. Przypomnijmy, że weekendowa uroczystość nie obyła się bez stresującej wpadki - na początku imprezy mama aktora, Christopher Anne Boldt, uległa wypadkowi, na skutek którego uszkodziła sobie nogę i trafiła do szpitala, o czym pisaliśmy (tutaj).

Reklama

Drugiego dnia miała miejsce właściwa uroczystość. Jak podał portal Pagesix, Jennifer miała na sobie śnieżnobiałą suknię z krótkim rękawkiem, szytą na specjalne zamówienie we Włoszech, od Ralpha Laurena. Ten sam projektant stworzył dla niej kreację w ubiegłym roku na Met Galę, gdy gwiazda po 17-letniej przerwie, odnowiła relację z Benem. Welon panny młodej miał liczyć aż 20 stóp, czyli ponad 6 metrów. Według informacji portalu, w uroczystości aktywny udział brały dzieci zarówno artystki, jak i aktora: bliźnięta Max i Emme oraz Violet Affleck, Seraphina i Samuel.

Wystrój sali był elegancki i utrzymany w kolorze bieli. Wieczorem goście zostali uraczeni muzyką na żywo i pokazem sztucznych ogni. Ostatniego dnia goście weselni odpoczywali podczas rodzinnego pikniku połączonego z grillowaniem.

Zobacz też:

Wypadek przed weselem Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Karetka pod domem aktora

Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą jeszcze jeden ślub. Znamy szczegóły oficjalnej uroczystości

Marcelina Zawadzka zachwyca w nietypowej sukni. Niemożliwe z czego powstała lśniąca kreacja!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy