Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka zachwyca w nietypowej sukni. Niemożliwe z czego powstała lśniąca kreacja!

Earth Festival 2022 w Uniejowie właśnie dobiegł końca. Wyjątkowy koncert był nie tylko pretekstem do muzycznych popisów czołówki polskiej muzyki rozrywkowej, ale też świetną okazją do zaprezentowania imponujących stylizacji przez gwiazdy. Ponieważ impreza miała charakter proekologiczny, jedna z prowadzących show - Marcelina Zawadzka - postawiła na nawiązującą do tematu sukienkę. Prezenterka pojawiła się w kreacji stworzonej z... Setek zawleczek od puszek. Był "efekt wow"?

Marcelina Zawadzka zachwyca w nietypowej sukni. Niemożliwe z czego powstała lśniąca kreacja!

Earth Festival 2022 w Uniejowie przysporzył wielu emocji widzom Polsatu. Gwiazdy postawiły w tym roku na odważne stylizacje, a największe zainteresowanie budziły z pewnością kreację Julii Wieniawy, o czym pisaliśmy (tutaj). Sporą konkurencją dla wokalistyki była też Marcelina Zawadzka, która ostatniego wieczoru festiwalu przebierała się kilkukrotnie. Jedna z jej stylizacji zapadła szczególnie w pamięć...

Reklama

Marcelina Zawadzka w duecie z Iloną Krawczyńską były współprowadzącymi tegoroczny Earth Festival 2022 w Uniejowie. Gwiazdy nie tylko zapowiadały koncerty, ale też zachwyciły publiczność wymyślnymi stylizacjami. Podczas niedzielnych występów Marcelina postawiła na kreację, która nawiązywała do myśli przewodniej całej imprezy, czyli ekologii i dbania o środowisko. Prezenterka miała na sobie lśniącą sukienkę, wyszywaną setką zawleczek od puszek po napojach i tym samym wpisała się w proekologiczną tematykę weekendowego wydarzenia. Fantazyjna, złoto-miedziana sukienka miała gorsetową górę oraz rozcięcie na nogę.

Jak wypadła w tej niecodziennej stylizacji Marcelina?

Zobacz też:

Earth Festival 2022: Julia Wieniawa wije się w czerwonej skórze. Odważna stylizacja zaskakuje

Michał Szpak w kryształowej masce i lateksowych obcisłych spodniach! Jego strój był metaforą

Earth Festival 2022. Trzeci dzień koncertów w Uniejowie. „Gwiazdy dla czystej Polski”


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Earth Festival Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy