Reklama
Reklama

Earth Festival 2022. Trzeci dzień koncertów w Uniejowie. „Gwiazdy dla czystej Polski”

Earth Festival 2022 w Uniejowie trwał aż trzy dni. Ostatnia odsłona tej wyjątkowej muzycznej imprezy odbyła się pod hasłem "Gwiazdy dla Czystej Polski". Podczas pokojowego koncertu najgorętsze nazwiska rodzimej estrady wykonały serię poruszających utworów, by przypomnieć, jak istotne jest dbanie o naszą planetę. Na estradzie wystąpili m.in.: Doda, Andrzej Pisaeczny i Pectus. Kto wypadł najlepiej?

Earth Festival 2022. Trzeci dzień koncertów w Uniejowie. „Gwiazdy dla czystej Polski”

Earth Festival 2022 w Uniejowie to trzydniowa impreza, która ściągnęła na scenę największe gwiazdy polskiej piosenki. Podczas ostatniego dnia koncertowych wrażeń artyści wystąpili, promując dwie idee: pokoju oraz ochrony przyrody, a najważniejsze hasło wieczoru to "Gwiazdy dla Czystej Polski", które przewijało się w utworach i przemówieniach artystów niczym wspólny refren.

Podczas niedzielnego koncertu w Uniejowie jako jedna z pierwszych  artystek na scenie pojawiła się Doda w oszałamiającej, lśniącej sukni z pomarańczowym trenem. Andrzej Piaseczny zachwycił wzruszającym występem. Największe zainteresowanie wśród publiczności wzbudziła jednak Julia Wieniawa, która pojawiła się w czerwonej, za dużej marynarce. Skórzana stylizacja zwróciła uwagę nie tylko fanów muzycznych umiejętności gwiazdy. 

Reklama

Kto zaprezentował się tego wieczoru najlepiej?

Zobacz też:

Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy

Pierwsze słowa Zalewski wygłosił w swoim stylu. "Jesteśmy różnej orientacji, ale..."

Gwiazdy walczą ze skwarem lejącym się z nieba! Tak chronili się przed upałem w Uniejowie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy