Reklama
Reklama

Earth Festival 2022: Julia Wieniawa wije się w czerwonej skórze. Odważna stylizacja zaskakuje

Julia Wieniawa (23 l.) była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas trzeciego dnia Earth Festival w Uniejowie. Artystka wykonała jeden ze swoich najpopularniejszych utworów i zachwyciła nie tylko zdolnościami muzycznymi, ale i seksownym strojem w klimacie retro. Czerwona skórzana marynarka, obcisłe body i krótkie szorty sprawiły, że każdy ruch Julki był obserwowany przez festiwalowych widzów. Jak wypadła?

Earth Festival 2022: Julia Wieniawa wije się w czerwonej skórze. Odważna stylizacja zaskakuje

Trzeci dzień estradowych popisów w Uniejowie odbył się pod hasłem "Gwiazdy dla Czystej Polski". Na scenie pojawił się m.in. Andrzej Piaseczny, Doda, Ania Rusowicz i Michał Szpak.

Jedną z gwiazd, która skradła serca widzów podczas ostatniego dnia Earth Festival w Uniejowie była Julia Wieniawa. Artystka wykonała swój hit "Nie muszę" (posłuchaj!) i zachwyciła na estradzie nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale i uwodzicielskim układem choreograficznym. Oczy fanów Julki przykuwał też seksowny strój: Wieniawa tego wieczoru postawiła na bardzo modną, nieco za dużą czerwoną, skórzaną marynarkę. Spod okrycia wystawało czarne body oraz sznurowane, brokatowe szorty. Odważną stylizację dopełniło fantazyjne upięcie włosów w stylu lat 2000 oraz sceniczny makijaż, składający się ze lśniących kryształków przyklejonych do powiek gwiazdy.

Reklama

Oto jak wyglądała tego wieczoru Julia Wieniawa!

Zobacz też:

Earth Festival 2022. Nieziemskie kreacje gwiazd. Koronki, dekolty i zwierzęce motywy

Pierwsze słowa Zalewski wygłosił w swoim stylu. "Jesteśmy różnej orientacji, ale..."

Gwiazdy walczą ze skwarem lejącym się z nieba! Tak chronili się przed upałem w Uniejowie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Earth Festival Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy