Reklama

Reklama

Reklama

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się! Jest oficjalne oświadczenie!

Jennifer Aniston (49 l.) odkąd rozwiodła się w 2005 roku z Bradem Pittem (54 l.), nie może ułożyć sobie życia z żadnym innym mężczyzną. Właśnie ogłosiła, że wraz z obecnym mężem Justinem Therouxem (46 l.) są w separacji.

Aktorka i Brad Pitt uchodzili przez lata w Hollywood za parę idealną. Jakież było zdziwienie całego show-biznesu, gdy ich małżeństwo rozpadło się w 2005 roku, a powodem tego był romans aktora z Angeliną Jolie (42 l.).

Jenn bardzo przeżyła całą tę sytuację i długo nie chciała się z nikim spotykać. Później w jej życiu zaczęli pojawiać się inni mężczyźni, ale te związki nigdy nie trwały zbyt długo. Od rozwodu była widywana m.in. z aktorem Vince’em Vaughnem (47 l.) czy muzykiem Johnem Mayerem (40 l.).

Wszystko miało się zmienić, gdy na jej drodze staną aktor Justin Theroux , którego poślubiła 5 sierpnia 2015 roku. Fani gwiazdy serialu "Przyjaciele" nie posiadali się z radości, że ich idolka w końcu ułożyła sobie życie i jest szczęśliwa.

Reklama

Ta bajka trwała aż do teraz. Niestety Justin i Jennifer właśnie ogłosili, że są w separacji.

"Chcielibyśmy zachować tę informację dla siebie. Aby uciąć wszelkie spekulacje na ten temat, chcemy sami ogłosić separację. Tę decyzję podjęliśmy razem pod koniec ubiegłego roku. Mimo iż postanowiliśmy nie być już małżeństwem, chcemy nadal się przyjaźnić i rozstać we wzajemnym szacunku" - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez Aniston.

Jeżeli wierzyć spekulacjom zagranicznej prasy, to powodem rozstania miał być styl życia Jenn, z którym Justin nie mógł się pogodzić. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy