Reklama
Reklama

Jasnowidz Jackowski przewiduje pogodę na zimę 2022. Tego nikt się nie spodziewał!

Krzysztof Jackowski postanowiła podzielić się swoją wizją na temat zbliżającej się zimy. Jaka będzie pogoda zimą 2022 roku? Wielu z nas z pewnością się nad tym zastanawia, bo problem z dostępnością węgla spędza sen z powiek milionom Polaków. Jackowski dokładnie ujrzał, co nas czeka do końca roku. Na temat 2023 roku milczy jednak jak zaklęty...

Jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił zabrać tym razem głos w sprawie, która nurtuje zapewne wielu Polaków.

Tym razem nie chodzi o rozwój sytuacji za naszą wschodnią granicą, a o pogodę na zimę 2022. 

Słynny profeta dał się namówić "Super Expressowi" na podzielenie się wizją na ten temat. Jak jedna sam przyznał, do tej pory nie myślał o tym przesadnie. 

Postanowił jednak nieco się skupić, by zobaczyć, co nas czeka w najbliższym czasie. Trzeba przyznać, że tego chyba nikt się nie spodziewał!

Zima 2022: Co nas czeka? Jaka będzie pogoda?

"Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku" - wyjawił. 

Reklama

Krzysztof Jackowski dojrzał więc jedynie najbliższe miesiące. Nie wiadomo, jak będzie po nowym roku. Czy czeka nas atak zimy? 

Faktycznie, profeta dojrzał jakiś "przejaw zimy", ale nie wiadomo, co to dokładnie oznacza. 

Oby tym razem aura nas nieco oszczędziła, bo sytuacja na rynku energetycznym nie napawa optymizmem. Wciąż brakuje węgla, a ten który do nas trafia jest drogi i ma fatalną jakość...

Zobacz też:

Jackowski wyjawił, co czeka Polaków

Krzysztof Jackowski przestraszył się własnej wizji

Krzysztof Jackowski mówi, co stało się z Jackiem Jaworkiem. Wstrząsająca teza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy