Reklama
Reklama

Jarosław Jakimowicz znów ma poważne problemy! Złożono zawiadomienie do prokuratury

Problemy Jarosława Jakimowicza (51 l.) zdają się nie mieć końca. Właśnie pod lupę wzięto wydaną w 2019 roku autobiografię gwiazdora TVP, gdzie doszukano się mrożących krew w żyłach scen! Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do prokuratury zawiadomienie o handlu dziećmi w celach pedofilskich, w którym rzekomo miał uczestniczyć Jakimowicz…

Jarosław Jakimowicz startuje chyba w plebiscycie na skandalistę 2021 roku i jak na razie nie ma sobie równych. W styczniu Piotr Krysiak w poście na Facebooku opisał straszną historię gwałtu na jednej z uczestniczek Miss Generation 2020. 

Internauci szybko połączyli tę sprawę z Jarosławem Jakimowiczem. Przyjaciel Magdaleny Ogórek wpadł w szał, gdy usłyszał o tych doniesieniach i zaczął rozsyłać pozwy, a także tłumaczyć się na antenie TVP Info... 

Teraz prowadzący "W kontrze" został oskarżony o poważne przestępstwo, za które grozi więzienie. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych doszukał się w wydanej w 2019 roku autobiografii Jakimowicza "Życie jak film" podstaw do złożenia zawiadomienia w prokuraturze. Wszystko przez fragment, gdzie Jarosław opisywał akcje z handlem dziećmi w celach pedofilskich. 

Reklama

Sprawę bada teraz jedna z warszawskich prokuratur. Po jakimś czasie od premiery autobiografii gwiazdor TVP powiedział, że fragment opisujący handel dziećmi został zmyślony i jest to fikcja literacka. 

A wy co o tym myślicie?     

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy