Reklama
Reklama

Jarosław Jakimowicz dzieli się radosnymi wieściami. "Młody Wilk" ma powód do świętowania

Na temat byłego gwiazdora "Młodych Wilków" w ostatnim czasie w polskich mediach znów zrobiło się niezwykle głośno. Wszystko dlatego, że po wielu skandalach i głośnych aferach ze swoim udziałem, stracił ciepłą posadę w Telewizji Polskiej. Po serii niepowodzeń były aktor pochwalił się w sieci dobrą nowiną. Wygląda na to, że dziennikarz ma prawdziwy powód do dumy.

Jakimowicz traci pracę w TVP

Jarosław Jakimowicz w ciągu kilku ostatnich lat rozpętał w mediach niejedną aferę. Jego kontrowersyjne wypowiedzi wielokrotnie przyczyniały się do wybuchu skandali i były przyczynkiem do kilku głośnych internetowych przepychanek.

Choć były aktor przez długi czas pozostawał bezkarny, ostatnio spotkały go słone konsekwencje. Najpierw gwiazdor "Młodych wilków" dowiedział się, że nie wróci już do porannego pasma TVP "Pytanie na śniadanie", ponieważ "nie pasuje do reszty zespołu", a chwilę później władze Telewizyjnej Agencji Informacyjnej podjęły decyzję o odsunięciu prezentera z publicystycznego formatu "W kontrze". Wszystko z powodu nieustających skarg pracowników Telewizji Polskiej na zachowanie dziennikarza.

Reklama

W efekcie wieloletnia kariera Jakimowicza jako "eksperta" TVP dobiegła końca.

Jakimowicz pokazał dokument

Choć z powodu kontrowersyjnych wypowiedzi i propagowana niedozwolonych treści instagramowe konta Jakimowicza było wielokrotnie blokowane przez serwis społecznościowy, "Młody Wilk" wciąż zakłada nowe profile. 

Ostatnio postanowił jednak nieco złagodzić swój przekaz i zamiast atakować aktorów i celebrytów za ich poglądy, podzielił się z internautami... radosną nowiną. Na najnowszym zdjęciu, które były prezenter "W kontrze" opublikował w sieci, widać perfekcyjnie zdany egzamin na prawo jazdy.

Z opisu dowiadujemy się, że szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy został syn Jarosława Jakimowicza. Mężczyzna ma już za sobą zdany test teoretyczny, a także praktyczną część egzaminu.

Jak informuje w poście kontrowersyjny prezenter - jego pociecha zdała za pierwszym razem.

"Można za pierwszym razem? Można. Gratulacje Synku" - cieszy się Jakimowicz.

Niestety 54-letni dziennikarz wyłączył możliwość komentowania posta. Wszystko zapewnie po to, by uniknąć nowych kontrowersji i nie narazić się na usunięcie kolejnego konta na Instagramie...

Zobacz też:

Goździalska popiera zwolnienie Jakimowicza. Teraz czeka go już tylko piekielna kolejka?

Jarosław Jakimowicz uderza w pracowników TVP. Ta krytyka może zaboleć 

Paweł Deląg w zaskakującym wyzwaniu. Było mu niezręcznie, ale nie mógł już dłużej milczeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | TVP
Reklama
Reklama
Reklama