Reklama
Reklama

Paweł Deląg przerwał milczenie. Taki zwrot akcji po pamiętnej scysji z Jakimowiczem

Paweł Deląg parę miesięcy temu został wywołany do tablicy przez Jarka Jakimowicza. Jego dawny kolega z show biznesu zarzekał się, że "aktor lubi panów i chętnie utrzymuje z nimi zażyłe stosunki", podczas gdy w mediach kreuje zupełnie inny obraz swojej osoby. Upadły gwiazdor TVP zapowiadał, że ujawni listę nazwisk, która miała pokazać prawdę o koledze z „Młodych wilków”. Do tej pory jednak nie zdecydował się na ten krok, za to Deląg zaczął działać. W ostatnim wywiadzie nazwał rzeczy po imieniu i prawda wyszła na jaw.

Paweł Deląg ostatecznie wyjawił prawdę o sobie. "Czuję się niezręcznie"

Paweł Deląg swego czasu wywołał medialną aferę, bo powiedział o kilka słów za dużo i niektórzy z jego kolegów po fachu poczuli się urażeni. Do głosu doszedł wówczas były gwiazdor TVP Jarosław Jakimowicz.

Prezenter zasugerował, że Deląg ukrywa pewną tajemnicę, z której chętnie zwierzał się swoim bliskim znajomym. Wówczas wytknął mu, że nie chce ujawnić prawdy o sobie. Wieloletni gwiazdor TVP był na tyle pewny swego, że zapowiedział, iż ujawni listę mężczyzn, z którymi Paweł Deląg miał się spotykać na przestrzeni lat. Jego zdaniem aktor miał utrzymywać zażyłe stosunki z osobami, które obecnie spełniają się w rodzinnym życiu.

Reklama

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Pawła Deląga, który nie zamierzał milczeć w tej sprawie. Zamiast wejść w polemikę z Jakimowiczem, wolał podkreślić, że sam jest zwolennikiem tolerancji wszelkiej różnorodności.

Choć od tamtej pory minęło sporo czasu, Deląg nie zapomniał o zniewadze ze strony Jakimowicza. W ostatnim wywiadzie raz na zawsze rozliczył się z pomówieniami, wygłaszanymi przez kolegę z branży.

"Chcę być człowiekiem. Wrażliwym człowiekiem. I przedkładam to nad bycie napakowanym białym facetem, który broni jakichś swoich niby-świętych zasad. Tak postępuję i w życiu, i w pracy. Wybieram to, co dla mnie ważne, bo czyni mnie lepszym. Uważam, i to opowiadam także w swoich filmach, które reżyseruję i produkuję, że najważniejsza jest w nas ta iskierka, ta wolność, niezgoda na zło i brud" - wyznał Deląg w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Ostatecznie zdecydował się rozwiać wątpliwości wszystkich ciekawskich.

"I - teraz jest ten moment, kiedy to powiem - jest to dla mnie ważne jako dla mężczyzny. Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem" - podsumował.

Deląg nadepnął na odcisk Jakimowiczowi. Tak rozpętał medialną aferę

Paweł Deląg wspominał lata 80., kiedy grał w filmie "Młode wilki". Wówczas aktor rozważał, czy udział w produkcji miał bezpośrednie przełożenie na jego karierę.

"Film na pewno kultowy na moją karierę wielkiego wpływu nie miał. (...) Na karierę moich kolegów również myślę, że niewielki miał wpływ, bo większość aktorów jest kojarzona z tym filmem np. Zbyszek Suszyński czy Jarek Jakimowicz, który teraz zrobił wielką karierę telewizyjną" - przyznał Delag   podczas rozmowy z "Play Kraków News", nawiązując do pracy Jakimowicza w programach TVP. 

Zobacz też:

Jakimowicz ruszył na obronę Skrzyneckiej. W tym samym poście obraża gejów i wali w Deląga

Paweł Deląg uderza w TVP! Aktor wściekł się na sytuację z mundialu

Każda mogła być jego! Wszystkie kobiety Pawła Deląga. Uwaga, ta lista będzie długa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Jarosław Jakimowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy