Reklama
Reklama

Janusz Józefowicz: Sensacyjne plotki to jednak prawda! Znany aktor potwierdził!

Robert Gonera udzielił ostatnio wywiadu, w którym otworzył się na temat związany z Januszem Józefowiczem. Aktor potwierdził chyba wszystkie plotki krążące od lat na temat słynnego twórcy musicalu "Metro" i męża Nataszy Urbańskiej...

Robert Gonera w ostatnich latach przeżył naprawdę trudne chwile. Aktor swego czasu był nawet bezdomny.

Na szczęście najgorsze chyba już za nim, a jego kariera zawodowa powoli nabiera tempa. W rozmowie z Newseria Lifestyle gwiazdor wyjawił, że spora w tym zasługa Janusza Józefowicza. Słynny twórca "Metra" zaoferował Robertowi pracę u siebie w teatrze...

Reklama

"Zawodowo ciężko pracuję i czuję się spełniony. Teraz gram w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gram Wolanda w "Mistrzu i Małgorzacie", w znakomitym przedstawieniu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Przygotowanie tej roli było dla mnie dużym wydarzeniem, po pierwsze dlatego, że bardzo długo nie stałem na deskach sceny, a po drugie, że była to ogromnie ciężka praca, bo musical powstał w dość krótkim czasie. Poza tym grywam też inne niewielkie role, jeżdżę do Berlina grać w serialu policyjnym. Każdy epizod jest dla mnie bardzo ważny" - mówi Robert.

Taki naprawdę jest Janusz Józefowicz

Sytuacja pandemiczna była trudna także dla wielu artystów. Gonera przyznaje, że nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale też o to, że przestój mocno go rozleniwił. Jest więc wdzięczny Józefowiczowi, że zmobilizowali go do wytężonej pracy.

Okazuje się, że plotki o władczym usposobieniu "Józka" i jego twardej ręce to prawda!

"Okres pandemii spędziłem na wsi, w odludnym miejscu i zdziczałem trochę. I nagle przyszła propozycja zagrania Wolanda w "Mistrzu i Małgorzacie" w Teatrze Muzycznym w Gdyni, o którym nawet nie śniłem. Moja podstawowa trudność była taka, że ja się po prostu rozleniwiłem jako aktor teatralny. I Janusz Józefowicz wręcz batem mnie zmotywował" - dodaje Robert.

Zobacz też:

Gwiazdor "Królowych życia" zarabia miliony!

Beata Tyszkiewicz wymaga stałej opieki

Adam Zdrójkowski baluje na Zanzibarze

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Robert Gonera
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy