Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Janusz Józefowicz postawił Nataszy Urbańskiej warunek!

Dotychczas powtarzała, że cały czas się uczy. Ale przyszedł czas, kiedy to Natasza Urbańska (42 l.) poczuła gotowość, aby swą niezwykle cenną wiedzą podzielić się z innymi. Janusz Józefowicz (60 l.) postawił jednak warunek.

Tancerka będzie prowadzić zajęcia wokalne (sprawdź!) w Studiu Piosenki Metro Janusza Józefowicza.

Reklama

Najpierw musi jednak uzupełnić swoje wykształcenie i obronić pracę magisterską. Kilka lat temu bowiem zawiesiła studia na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Wówczas bardzo dużo pracowała i obawiała się, że nie uda jej się wszystkiego ze sobą pogodzić...

- Byłam przekonana, że je skończę. Tylko później, niż planowałam - wyznaje.

Ale potem zaszła w ciążę i urodziła córeczkę Kalinkę (11 l.). Obowiązków przybyło. Dzisiaj, kiedy Kalina chodzi do szkoły, artystka chce skończyć naukę, chociaż już na innym kierunku. Nie wyklucza, że będzie to aktorstwo.

- Uznała, że teraz jest najlepszy czas - zdradza "Rewii" osoba z jej otoczenia.

- Kalinka jest już odchowana, a ona wreszcie znajduje chwile dla siebie. A do tego jest po prostu ambitna i jak coś zaczyna, zawsze chce to dokończyć.

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »