Reklama
Reklama

Janusz Gajos wreszcie się zdecydował. Janda nie posiada się z radości. "Wielkie gratulacje i podziękowania"

Janusz Gajos zdecydował się na odważny krok w swojej karierze i od razu odniósł sukces. Jego przyjaciółka, Krystyna Janda, poinformowała w mediach społecznościowych, że aktor pierwszy raz w życiu wyreżyserował spektakl!

Krystyna Janda gratuluje Januszowi Gajosowi

Krystyna Janda (61 l.) od lat przyjaźni się z Januszem Gajosem (82 l.). Oboje zagrali w legendarnym już filmie "Przesłuchanie" Ryszarda Bugajskiego z 1989 roku. To jednak niejedyne wspólne przedsięwzięcie. Niedawno aktorce udało się przekonać kolegę po fachu do współpracy. Krystyna Janda od 2004 roku jest  dyrektorką artystyczną Teatru "Polonia" oraz Och-Teatru w Warszawie. Na deskach tego drugiego pokazano w ubiegłą sobotę 23 kwietnia premierę "Ożenku" Mikołaja Gogola

Reklama

Przypomnijmy, że nie tak dawno, bo już po wybuchu wojny w Ukrainie, Janusz Gajos bronił sztuki rosyjskiej. Był zdania, że oczywiście należy bojkotować i zerwać stosunki z Rosją, jednak trudno odrzucić rosyjską sztukę i kulturę w całości.

"Ożenek" to już klasyk teatralny, jednak dzięki Januszowi Gajosowi sztuka wiele zyskała. Aktor za namową przyjaciółki Krystyny Jandy zdecydował się zostać reżyserem tego spektaklu. 

Nowa rola Janusza Gajosa została bardzo dobrze oceniona przez widzów.  Publiczność nagrodziła debiutancki spektakl Gajosa jako reżysera gromkimi brawami.

W "Ożenku" wystąpili wspaniali aktorzy: Barbara Dziekan, Krystyna Tkacz, Julia Wyszyńska oraz Paweł Domagała.


Janusz Gajos po premierowym spektaklu odebrał nagrodę ZASP-u "Gustaw" za dotychczasowe dokonania.

Zobacz też:

Krystyna Janda weszła na scenę z nietypowym rekwizytem. Zszokowała obecnych w teatrze

Justyna Steczkowska kaja się publicznie. "Jak ja mogłam???"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Gajos | Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy