Reklama
Reklama

Janina z "Sanatorium" przekazała smutne wieści. Seniorka miała wypadek

Janina z "Sanatorium miłości 6" należy do tych uczestniczek randkowego show, które zyskały ogromną sympatię widzów, a po zakończeniu programu korzystają z popularności i robią furorę w sieci. W najnowszym wpisie seniorka zaniepokoiła swoich fanów.

Do "Sanatorium miłości" Janina z Warszawy zgłosiła się już po pierwszej edycji. Wygrała casting, ale zrezygnowała z udziału w show w obawie przed tym, że będzie musiała dzielić się swoją prywatnością. Kilka lat później już przestała się tym przejmować, a chęć poznania drugiej połówki była silniejsza od niepokoju o brak prywatności. Wzięła udział w 6. edycji programu i od pierwszego odcinka została ulubienicą widzów.

Reklama

"Sanatorium miłości". Janina i Tadeusz byli parą w programie

Janina z Sanatorium miłości 6 poznała w programie Tadeusza.z Krzyżanowic. Od początku poczuli motyle w brzuchu. Szybko zostali parą i trzymali się razem do końca show. Wydawało się, że ta relacja ma szanse na przetrwanie. Niestety po zakończeniu emisji "Sanatorium miłości" Janina przekazała fanom, że ze związku nic nie wyszło. Kobieta nie czuła się ważna dla partnera. Straciła cierpliwość wobec niezdecydowania Tadeusza. On z kolei zainteresował się Majką, która mieszka w jego okolicy.

"Nie jesteśmy razem. Tadeusz świetnie zaczął, ale... ja potrzebuję innego mężczyzny. On jest dziś moim znajomym i mocno trzymam kciuki za to, żeby miał z kim wyprowadzać swoje pieski" - powiedziała Janina dla Shownews.

"Sanatorium miłości". Janina i Tadeusz pokłócili się

To jednak nie było wszystko. Po kilku dniach Tadeusz dał się namówić na wywiad dla jednego z portali. W trakcie rozmowy nazwał Janinę materialistką.

"Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą" - mówi dla Plejady kuracjusz.

Po tych słowach rozpętała się prawdziwa burza. Seniorzy zaczęli się wzajemnie oskarżać, do tego swoje trzy grosze wtrącili inni kuracjusze. Ostatecznie w tym konflikcie fani randkowego show sprzyjali Janinie. Kuracjuszka zyskała wielu obserwatorów w mediach społecznościowych i do tej pory korzysta z popularności.

"Sanatorium miłości". Janina miała wypadek

Publikując najnowszy wpis, Janina z Sanatorium miłości 6 zaniepokoiła swoich fanów. Przekazała im informację o wypadku. Seniorka niestety złamała rękę. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z zagipsowanym przedramieniem. Do tego dodała opis:

"Energia mnie rozpierała, aż ręka jest złamana. Żeby kózka nie skakała, toby rączki nie..."

Zobacz też:

Janina z "Sanatorium" ujawniła gorzką prawdę o relacji z Tadeuszem. To koniec

Afera w finale "Sanatorium". Padły ostre słowa pod adresem Andrzeja

Wybrano Króla i Królową "Sanatorium miłości". Nie wszyscy są zadowoleni

 Ela z "Sanatorium" ujawniła, jak fatalna atmosfera panowała na planie. Wskazała winowajcę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy