Reklama
Reklama
Tylko u nas

Janachowska planuje kolejny remont? "Jak zaczynasz mieszkać, to widzisz, że coś tu pękło, tu coś uszczerbione..."

Izabela Janachowska (36 l.) jest jedną z najbardziej znanych i lubianych prezenterek telewizyjnych. Wielu fanów kojarzy ją z branżą ślubną i słusznie, bo gwiazda od lat prowadzi własną firmę i specjalizuje się w planowaniu ślubów. W rozmowie z Pomponikiem wyznała przed kamerą, jak wyglądają przygotowania do kolejnej edycji jej programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Gdy rozmowa spełzła na tematy związane z prywatą, celebrytka opowiedziała o rozgardiaszu, który znowu ogarnie jej nowe mieszkanie. Szykuje się kolejny remont?

Izabelę Janachowską czeka pracowity czas

Izabela Janachowska znalazła się w gronie gwiazd, które pojawiły się na wiosennej ramówce Polsatu. Ekspertka od ślubów zaprezentowała się na czerwonym dywanie w pięknej białej sukni, wykonanej z przypominającego satynę materiału. Jasny ubiór idealnie podkreślił jej smukłą sylwetkę i niecodzienną urodę.

Co prawda w wiosennej ramówce program się nie pojawi, gdyż kolejny sezon zaplanowany został na jesień, jednak Janachowska już teraz musi zakasać rękawy i ruszyć do pracy przy nagraniach.

Reklama

"Dla mnie wiosna to nie jest czas emisji, tylko pracy. Wiosną zaczynamy swoje nagrania do ślubnego programu, kontynuujemy przez lato i emisję mamy dopiero na jesień, więc ja dzisiaj będę podziwiać, co przygotowali dla nas inni. Mój program szczególnie wymaga dużo czasu, więc to jest dość długa produkcja" - przyznała Izabela Janachowska w rozmowie z Pomponikiem.

Jak podkreśliła, przygotowanie 8 ślubów wymaga aż ośmiu tygodni, nie mówiąc o spotkaniach i ustaleniach z uczestnikami.

Nasz reporter był również ciekaw, czy w nowej edycji "Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej" zobaczymy uroczystość zaślubin pary jednopłciowej, ponieważ za kulisami mówi się o tym, że pary nieheteronormatywne również zgłaszają się do ekspertki, prosząc o organizację uroczystości.

Jak zdradziła nam gwiazda, podobnie jak Katarzyna Dowbor, prowadząca programu "Nasz nowy dom", Izabela niekiedy dostaje prośby za pośrednictwem Instagrama, by zorganizowała komuś ślub. W takich sytuacjach mimo wielkich chęci, jest zmuszona odsyłać fanów na maila castingowego programu, by mogli zgłosić się do Polsatu tą samą drogą co inni.

Izabela Janachowska ujawnia kulisy "Ślubnego pogotowia Janachowskiej"

Wielu uczestników obawia się wzięcia udziału w "Ślubnym pogotowiu Izabeli Janachowskiej", zastanawiając się, czy ich domowy budżet wytrzyma starcie z wydatkami weselnymi. Jak udało nam się dowiedzieć, wszystkie działania podejmowane w ramach show Polsatu są dla par bezpłatne.

"Nie no, oni nie płacą, ponieważ wszystkie rzeczy, które my robimy po prostu otrzymują od nas w prezencie. Też pojawiają się pytania, czy udział w programie jest płatny. Absolutnie nie, ponieważ my wybieramy takie pary, które potrzebują naszej pomocy i nie byłoby ich stać na udział w programie, a wręcz przeciwnie, bez tego programu ich ślub, by się pewnie nie odbył, więc przyjeżdżamy i wszystko, co jest od nas po prostu jest dla nich" - wyjawiła przed kamerą Pomponika.

Izabela Janachowska planuje kolejny remont?

Znana wedding planerka nie ukrywa, że ubiegłoroczne święta udało jej się spędzić w nowym lokum, bo dosłownie kilka dni przed świętami wprowadziła się do apartamentu, którego remontowanie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Izabela przyznała, że nie wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik i są jeszcze rzeczy, które wymagają poprawy, ale zostaną wykonane, gdy obydwoje z mężem wyjadą na dwa tygodnie. Można więc powiedzieć, że w mieszkaniu pary szykuje się kolejny - tym razem już niewielki - remont.

"Tych rzeczy jest milion. Jak zaczynasz gdzieś mieszkać, to widzisz, że tu coś pękło, tu coś uszczerbione, tam coś nie do końca działa tak, jakbyś chciał. I to jest fajne, że mogliśmy chwilę pomieszkać i dopiero powiedzieć, co jeszcze chcielibyśmy zmienić"- oceniła.

Gwiazda Polsatu wyznała także, że najwięcej czasu spędza w pokoju swojego synka Chrisa, więc śmiało może powiedzieć, że to właśnie jego sypialnia jest w jej odczuciu sercem domu. Co więcej, Janachowska przyznała, że przebywając w nowym miejscu nie musza przejmować się sąsiadami, bo w apartamentowcu, który wybrali, mieszka niewiele osób, a ta garstka mieszkańców to znajomi jej męża.

Jest czego zazdrościć?

Zobacz też:

Izabela Janachowska szczerze o swojej przeszłości: "Miałam takie klapki na oczach"

Izabela Janachowska ubrała gwiazdy na galę Polsatu. Teraz nie chcą jej oddać sukienek!

Izabela Janachowska szczerze o starszym mężu

Cleo przeprowadziła się do luksusowego apartamentu. Nawet toaleta jest złota


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy