Reklama
Reklama

Jan Frycz z trzecią żoną na salonach. Gwiazdy na premierze serialu "Bracia"

7 marca odbyła się uroczysta premiera pierwszego odcinka nowego serialu Polsat Box Go pt. "Bracia". Wydarzeniu towarzyszyły spotkania z gwiazdami. Na imprezę wybrali się m.in. Nikodem Rozbicki, Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer czy Jan Frycz. Ten ostatni zabrał na salony żonę Małgorzatę.

Premiera serialu Polsat Box Go "Bracia"

Już 8 marca na platformie Polsat Box Go zadebiutuje nowy serial pt. "Bracia". Dzień wcześniej w Warszawie odbyła się uroczysta premiera produkcji, w której wzięły udział polskie gwiazdy. Bohaterowie nowego formatu wystąpili na konferencji prasowej, a także pozowali na ściance. 

Na wydarzenie wybrali się aktorzy wcielający się w serialowe postaci, m.in. Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Nikodem Rozbicki, Damian Kret, Katarzyna Gniewkowska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Anna Smołowik, Dorota Landowska, Dominika Kachlik czy Jan Frycz, który na premierę zabrał żonę. Gwiazdy zadały szykuje na imprezie - ich kreacje przyciągały uwagę.

Reklama

Stylizacje gwiazd na premierze serialu "Bracia"

Na premierze "Braci" można było spotkać Jana Frycza wraz z trzecią żoną Małgorzatą. Aktor wybrał na tę okazję stalowy garnitur, który zestawił z niebieską koszulą. Z kolei jego partnerka postawiła na modny zestaw złożony z ciemnych spodni typu cargo, białej koszuli, a także z mokasynów ozdobionych masywnym złotym łańcuchem. 

Na ściance wyróżniała się także Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, która połączyła białe jeansy dzwony, pasiastą koszulę i spiczaste czółenka. Nikodem Rozbicki na imprezę wybrał się w beżowym komplecie i chętnie pozował do zdjęć z Aleksandrą Grabowską. Z kolei Paulina Sykut-Jeżyna, która słynie z nienagannego stylu, zaprezentowała się w taliowanej czarnej kreacji. Dobrała do niej ciekawe beżowe kozaki.

Serial "Bracia" na Polsat Box Go

Nowy polski serial "Bracia" będzie dostępny dla użytkowników platformy Polsat Box Go. Produkcja opowiada o losach czterech braci, którzy próbują znaleźć swoje własne życiowe ścieżki. Nie ułatwia im tego fakt, że zostali bardzo surowo wychowani przez ojca. 

Najstarszy z nich - Piotr (grany przez Stramowskiego) - jest architektem i biznesmenem. Następny jest Alek (Mateusz Kościukiewicz), który specjalizuje się w psychologii i przy okazji próbuje walczyć ze swoimi słabościami. Później jest bujający w obłokach Wojtek (Damian Kret), który jest kucharzem. Najmłodszy z kolei to grany przez Nikodema Rozbickiego Adam. Jest muzykiem, który robi wszystko, aby nie dorosnąć. Opiekę nad tą czwórką sprawuje ich ojciec, w którego rolę wcielił się Jan Frycz.

Kolejne odcinki serialu "Bracia" będą się pojawiały na platformie co środę i będzie je można oglądać na stronie internetowej, a także w aplikacji.

Zobacz też: 

Wieniawa twierdziła, że nie ma czasu na miłość, a tu taka niespodzianka! [ZDJĘCIA]

Stramowski debiutuje w "Twoja twarz brzmi znajomo". Otrzymał niezwykłe wyzwanie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sienkiewicz bez ogródek skrytykowała film zachwalany przez Adamczyka!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama