Reklama
Reklama

Sienkiewicz bez ogródek skrytykowała film zachwalany przez Adamczyka!

Agnieszka Sienkiewicz (38 l.) nie mogła się opanować po seansie kreskówki, którą otwarcie promuje jej kolega z branży Piotr Adamczyk. W ostrych słowach oceniła dzieło, wytykając wszystkie niedociągnięcia. Poparła ją znajoma!

Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?

Agnieszka Sienkiewicz rozpoczęła swoją karierę w show biznesie dzięki aktorstwu. Chociaż w zawodzie działa aktywnie już od wielu lat, największe grono odbiorców kojarzy ją z roli serialu Przyjaciółki. Gwiazda szklanego ekranu równie dobrze radzi sobie w graniu na żywo i chętnie występuje na deskach polskich teatrów.

Teraz zdecydowała się jednak na gruntowne zmiany i niedawno poinformowała o tym, że rezygnuje z roli w kultowym serialu Polsatu.

Reklama

"Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci. Już drugi sezon jest beze mnie i rzeczywiście te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem. Bawcie się dobrze przy serialu, dziewczyny dźwigają to super i dają sobie świetnie radę, więc zachęcam, aby dalej oglądać"- wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Będziecie za nią tęsknili?

Sienkiewicz skrytykowała film z Adamczykiem?

Agnieszka Sienkiewicz i Olga Kalicka postanowiły zabrać swoje pociechy do kina. Z dostępnego obecnie repertuaru wybrały więc kreskówkę "Zadziwiający kot Maurycy", który zachwalał w sieci Piotr Adamczyk. Znany aktor użyczył bowiem głosu tytułowej postaci. Aktor nie tak dawno promował film w sieci i brylował na premierze. O dziwo, film tak zdegustował jego koleżankę po fachu, że ta wyszła z niego widocznie rozdrażniona.

"Nie! Okropne, bajka bez ograniczeń wiekowych, gdzie ciągle się biją, kościotrupy z kosami, teksty typu "stul dziób". Okropne! Wyszłyśmy z Olgą Kalicką z dziećmi w trakcie (nie tylko my). Dla mnie to przerażające, że tym karmi się nasze dzieci" - napisała na Instagramie.

Kalicka podpisała się pod ostrą recenzją koleżanki, udostępniając jej wpis na swoich profilach internetowych.

Zobacz też:

Agnieszka Sienkiewicz na premierze spektaklu. Pokazała bogatego męża!

Agnieszka Sienkiewicz w sesji jak z erotyka. "Nie ma to jak potarzać się po dywanie"

Agnieszka Sienkiewicz otworzyła swój pensjonat w Szczyrku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Agnieszka Sienkiewicz | Olga Kalicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy