Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jan Dąbrowski nie potrafi trzymać dziecka? Pokazał zdjęcie!

Polski Youtuber, Jan Dąbrowski (23 l.) i jego ukochana, Sylwia Przybysz (21 l.) niedawno zostali rodzicami. W tak młodym wieku jest to spore wyzwanie i oczywistym jest, że świeżo upieczeni rodzice dopiero wszystkiego uczą się, jeżeli chodzi o opiekę nad maleństwem. Niestety, artyście już zdążyło się oberwać, za złe trzymanie noworodka.

14 stycznia 2020 roku na świat przyszła Pola, córka Jana i Sylwii. Para długo ukrywała fakt, że niedługo zostaną rodzicami, aż w końcu Sylwia postanowiła pochwalić się ciążowym brzuszkiem pod koniec sierpnia, kiedy trudno było już go ukryć. 

Reklama

W mediach zawrzało, czy tak młodzi ludzie poradzą sobie z odpowiedzialnym zadaniem, jakim jest wychowanie małego człowieka. Pojawiły się pytania, czy aby nie jest na to zbyt wcześnie. 

Gwiazdor z ukochaną jednak postanowili stawić czoła wyzwaniu i w ten sposób od tygodnia są szczęśliwymi rodzicami. Na profilu Janka pojawiły się już zdjęcia z malutką, a jedno z nich wywołało sensację wśród komentujących. 

Na zdjęciu Dąbrowski pozuje z noworodkiem, które trzyma jedną ręką w pozycji na brzuszku. W komentarzach zawrzało: 

" Jasiek jak ty to dziecko trzymasz", "Proszę nie trzymaj jej tak Janek", "Tak się nie powinno trzymać niemowlaka", "Ty się nie boisz jej tak trzymać?", "Boje się patrzeć jak to dziecko wisi" - pisali internauci. 

Okazuje się jednak, że nie mieli oni do końca racji. Taki sposób trzymania malca jest dla niego bezpieczny i wspomaga też walkę z kolkami, jeżeli występują u noworodka. Co prawda, dobrze jest wówczas asekurować maluszka drugą ręką, jednak sam sposób noszenia dziecka jest prawidłowy dla jego rozwoju. 

Takie też głosy pojawiły się od razu w obronie Janka, za co później podziękował. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Dąbrowski | Sylwia Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje