Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jan Dąbrowski przerażony cenami akcesoriów dziecięcych: Łapię się za głowę

Jan Dąbrowski (23 l.) i Sylwia Przybysz (21 l.) już wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Podczas rozmowy z nami młody YouTuber zdradził, że przygotowanie wyprawki jest bardzo drogie.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz (sprawdź!) już za kilka tygodni zostaną rodzicami. Do tego wydarzenia przygotowują się już od pół roku. Mają gotowy różowy pokój dla córki, wózek, masę ubranek oraz specjalistyczne kosmetyki.

Reklama

Podczas rozmowy z nami Janek zdradził, że był bardzo zaskoczony cenami niektórych rzeczy. 

"Przygotowanie wyprawki dla dziecka jest bardzo drogie. Chciałbym podziękować moim rodzicom, bo jak widzę, ile to wszystko kosztuje, to dziękuje, że zainwestowali we mnie i moich braci. Wiem, że gdyby nie inwestowali w nas, to mogliby żyć jak królowie. Mieliby spokojniejsze życie. Bardzo drogie są ubranka i wózki. Myślałem, że to wszystko jest tańsze. Jednak jak patrzę na cenę tych wózków, to łapię się za głowę. Ceny są dosyć duże, ale byliśmy na to przygotowani. Może nie jesteśmy wiekowo dorośli, natomiast mamy swoje firmy i wiedzieliśmy, że nasz budżet domowy jakoś na tym super nie ucierpi" - wyznaje Dąbrowski. 

Ile może kosztować wyprawka? W wersji minimalistycznej można się zmieścić nawet w kwocie ok. 800-1300 zł. Przeciętna wyprawka niewymagająca rezygnacji z najbardziej przydatnych akcesoriów to koszt ok. 3000 zł, ale w zależności od potrzeb kwota ta może wzrosnąć do ok. 6000 zł i więcej.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Dąbrowski | Sylwia Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje