Reklama
Reklama

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz: zdradzili imię dziecka. Niecodzienny wybór?

Jan Dąbrowski (26 l.) i Sylwia Przybysz (24 l.) kolejny raz zostali rodzicami. Trzecie dziecko dołączyło do szczęśliwego grona córeczek: Neli i Poli. To ogromne źródło radości dla znanej pary. Jan opublikował już post, w którym zdradził imię maluszka.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zdradzili imię trzeciego dziecka

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz 30 maja podzielili się ze światem radosną nowiną. Na świat przyszła ich trzecia córka. Dla zakochanych to źródło ogromnej radości. Youtuber wyraził już swoją radość i zdradził tajemnicę.

"Jaśmina Dąbrowska. Dziękujemy kochani za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie" - napisał dumny tata, w krótkim komunikacie zdradzając imię swojej pociechy.

Reklama

Jan Dąbrowski chce wszystko opowiedzieć fanom

Jan Dąbrowski w swoim wpisie na Instagramie zwrócił uwagę na kilka innych, ważnych kwestii. 

"Wspólny pobyt w szpitalu z tatusiem, wspólne poznawanie dziecka, to najpiękniejsze doświadczenie" - podkreślił, jak wiele dla niego znaczą takie momenty. Para już niejednokrotnie mówiła, że chce mieć dużo dzieci.

Jan Dąbrowski skorzystał także z okazji, by podziękować tym, którzy dali z siebie wszystko, by pociecha przyszła na świat cała i zdrowa. Wyrazy uznania przekazał w kierunku pielęgniarek i lekarzy.

"Musimy koniecznie nagrać dla was film i opowiedzieć o tym miejscu, o naszych odczuciach związanych z opieką okołoporodową" - zapowiedział, a fani od razu zaczęli zacierać ręce na myśl o materiale, dzięki któremu poznają wszystkie szczegóły.

Co oznacza imię trzeciej córki Przybysz i Dąbrowskiego?

Jaśmina jest wyborem niecodziennym i dość mocno wyróżniającym się od Neli i Poli. Mimo to jego znaczenie jest piękne. Jaśmina to "dar od Boga".

Cudowne imię i urocze zdjęcie... Nic dziwnego, że pod zdjęciem nie zabrakło miłych słów od celebrytek, które już niedługo przywitają na świecie swoje ukochane i długo wyczekiwane pociechy. Komentarz zostawiła Aniela Bogusz (znana też jako "Lil Masti") oraz Weronika Sowa (znana jako "Wersow").

Weronika Sowa niedługo przywita na świecie dziecko

Ciąże influencerów w ostatnim czasie są tematem głośno komentowanym i z uwagą śledzonym przez tysiące fanów. Długo też spekulowano na temat ciąż influencerek - szczególnie w przypadku Wersow, która przez wiele miesięcy unikała pokazywania brzuszka.

W końcu sama zainteresowana zabrała głos w sprawie i wyznała, że już niebawem spełni swoje marzenie i zostanie mamą. Wersow nagrała piosenkę, w której poinformowała, że wraz z Frizem spodziewają się dziecka. Po tym wydarzeniu popularność 26-latki wzrosła.

Prasa i media zaczęły interesować się wszystkim, co związane z Sową i jej błogosławionym stanem. Do swojego programu zaprosił ją nawet Kuba Wojewódzki. Na wizji zdradziła, że poród ma wyznaczony na przełom maja i czerwca. To oznacza, że już niedługo przywitamy na świecie kolejną znaną pociechę.

Czytaj też:

Wersow w ciąży pręży się na plaży. Poród zbliża się wielkimi krokami

Dramat Sylwii Przybysz. Ciąża dała jej w kość: "Psychika mi podupada"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski czekają na poród. To zdjęcie rozczuliło fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Dąbrowski | Sylwia Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy