Reklama

Reklama

Jakub Rzeźniczak odpowiada na hejt po ślubie w USA. Nie przebierał w słowach

Jakub Rzeźniczak (36 l.) i Paulina Nowicka kilkanaście godzin temu ogłosili, że w końcu są małżeństwem. Uroczysta ceremonia odbyła się na Florydzie, a zakochani nie omieszkali opublikować w sieci relacji z tego wydarzenia. Internautom się to nie spodobało i postanowili zarzucić piłkarzowi, że to nie czas na tego typu posty. Jakub postanowił odpowiedzieć na hejt.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaskoczyli swoich fanów informacją, że parę godzin temu stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ceremonia odbyła się w słonecznym Miami. Para na swoich instagramowych kontach opublikowała dokładną relację z przebiegu ceremonii i wesela. Niestety nie każdemu się ona spodobała.

Jakub Rzeźniczak odpowiada na hejt internautów

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaręczyli się w zeszłym roku. Można więc było domyślać się, że para w końcu stanie na ślubnym kobiercu. Wieści o ślubie Pauliny i Jakuba zelektryzowały jednak internautów. Większość osób uznała, że ceremonia odbyła się zbyt szybko. Warto przypomnieć, że syn Rzeźniczaka zmarł pod koniec lipca tego roku. To właśnie dlatego większość internautów uznała organizowanie takiego wydarzenia za niestosowne.

Reklama

Jakub Rzeźniczak postanowił ustosunkować się do krytyki fanów. Pod opublikowaną fotką, na której pozuje z żoną, odniósł się do jednego komentarza, który szczególnie przypadł mu do gustu. Jedna z fanek zauważyła, że co by się nie zrobiło w tej sytuacji, to zawsze w oczach internautów będzie się tym złym.

"Magda zła, bo obnosi się ze swoją żałobą. Kuba zły, bo nie pokazuje żałoby. Ludzie, Opamiętajcie się!! Skupcie się na swoim życiu. Co za mentalność, wszyscy eksperci od analizy życia i zachowań innych..." - napisała internautka.

"Czemu tak niewiele ludzi potrafi myśleć, jak Pani. W punkt" - odpowiedział Jakub.

Kim jest żona Jakuba Rzeźniczaka, Paulina Nowicka?

Paulina Nowicka, kiedy poznała Jakuba Rzeźniczaka, mieszkała i pracowała w Rzeszowie. Kobieta pochodzi z Międzyrzecza. Jako nastolatka próbowała swoich sił w konkursach piękności, w 2016 roku wzięła nawet udział w konkursie Miss Wielkopolski. Nowicka studiowała resocjalizacje na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez kilka lat pracowała jako specjalistka ds. komunikacji w Stali Rzeszów.

Kiedy Paulina mieszkała w Rzeszowie, zaczęła spotykać się z Jakubem. Piłkarz potwierdził te plotki w sierpniu 2021 roku. Parę miesięcy później para zaręczyła się. Najprawdopodobniej miało to miejsce podczas ich wspólnego wyjazdu do Nowego Jorku. Rzeźniczak postanowił wynająć wtedy helikopter, którym przelecieli nad miastem.
Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia

Stępień jednak odwiedziła grób syna we Wszystkich Świętych. Ten widok odebrał jej mowę

Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy